Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szóljak neki hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki hogy rosszul vagyok,öngyilkos gondolataim vannak, hátha megment engem? Vagy ne rakjak rá ekkora terhet? 21L

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, az volt életem legszebb időszaka amikor megismertem őt. Szerintem Isten azért küldte őt hogy megtudjam, én is tudok szeretni....soha nem kérdeztem o is szeret e , nem akarom tudni. Boldogga tett engem. Jobb ember lettem. Mellette nem utaltam magam. Nagyon szeretem őt, ő az egyetlen ember akit szeretek. Soha nem volt senkim. Soha nem kedveltem senkit. Zárkózott, magamnak való vagyok.

Rosszul vagyok nagyon, napról napra egyre rosszabb, amikor legutóbb találkoztunk csak annyit mondtam neki, "sírtam miattad, látszik rajtam?" Annyit mondott nem, elgondolkozva mondta. Nem akarok neki fájdalmat. Nem tudom szóljak e neki hogy öngyilkos gondoltaiam vannak , nem tudom felhozzam e ezt neki, mert ha teszek magammal valamit, felek hogy utána ő is tesz magával valamit amiért nem mentett meg engem. De mit gondolok en hogy elvarom tőle hogy megmentsen?

Mit gondolok én, miert kéne neki errol tudnia? Hiszen senkik nem vagyunk egymásnak.....

Nincs velem

Gondolkozik megprobalja e velem mert látom rajta hogy rossz lenne neki ha elveszitene,de neki fontosabb az hogy másokkal kielje magát.

Egy munkahahelyen dolgozunk.

Már dolgozni sem tudok menni olyan szinten vagyok, hogy legutóbb amikor be mentem dolgozni, 1 óra múlva oda mentem a muszakvezetohoz hogy engem nem érdekel mit ír be a mai napra, de nekem haza kell mennem én nem tudok most dolgozni.

Nem beszélünk sehol csak munkába. De nem birom tovább

Irjak neki annyit ,hogy nem érdekel kivel vagy és hol de beszélnünk kell?

Vagy mit tegyek?

Szorít a mellkasom most is nem birom tovább

En csak vele akarok lenni és azt akarom hogy szeressen

Senkim nincs akinek eltudnam mondani a bajom

Próbáltam magam össze szedni ,próbáltam azt gondolni nem érdekel ha soha többet nem látom az sem érdekel de felek hogy elborul az agyam és teszek magammal valamit


2021. jún. 26. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mégis mit vársz majd, hogyan fog memgenteni? Sajnálatból szerelmet hazudik és éltek boldogan? Ez csak önámítás. Keress fel inkább egy pszichológust, vagy inkább pszichiátert, és tedd rendbe az életed. Ne másra rakj nyomást, ne másra hárítsd a felelősséget saját magad helyett.
2021. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy talán ha elmondanam neki oszinten mit érzek és hogy milyen állapotban vagyok , érezné hogy mi a helyzet és nem hinné azt hogy hazudok mint ahogy most hiszi azt....
2021. jún. 26. 20:42
 3/24 A kérdező kommentje:
De amúgy nem hiszem hogy mondok neki bármit is, ez óriási teher
2021. jún. 26. 20:42
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mi számít megmentésnek. Ha jóban vagytok arra megkérheted, segítsen neked orvost keresni. De ilyen érzelmi zsarolós játszmákba ne kezdj, az gusztustalan.
2021. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De engem csak az mentene meg ha ő szeretne engem

És ez tesz tönkre hogy egyszer szeretni akar egyszer meg inkább élni

2021. jún. 26. 20:45
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Akkor hagyd békén szerencsétlent. Te csak az energiáját akarod leszívni. Megérdemel egy egészséges kapcsolatot(ahogy egyébként te is). Csakhogy az áldozat-megmentő felállás nem az, és soha nem is lesz.

#4

2021. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Aggasztóan egészségtelenül látod a helyzetet, pszichiátriai segítségre van szükséged. Ha öngyilkos gondolataid vannak, akkor sürgősen menj orvoshoz.
2021. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Noren1989 ***** válasza:
92%
Egy lelkisegély többet segítene rajtad.
2021. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd szegényt és keress egy pszichológust. Nem várhatod el, hogy szeressen, és ne is próbáld ezzel zsarolni, kérlek.
2021. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ezt vele. Velem ezt csinálta az exem nagyon rossz volt, én és a családom is próbáltam neki segíteni hogy elkísérem orvoshoz stb de csak zsarolt és a családja is rám szált hogy minden miattam van. Majd az tűnt a legjobbnak a sok szar után, hogy végleg kiléptem az életéből.. és lás csodát túlélte van élettársa és éli az életét. A barátjának azt mondta vissza akart szerezni azért is csinálta ezt a herce hurcát.
2021. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!