Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasi barátnője "megfigyel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi barátnője "megfigyel" instán. Mondjam a pasinak?

Figyelt kérdés
Van egy 30+-os férfi, akivel instán ismerkedtünk meg. Van egy közös hobbink, szenvedélyünk, én mindig arról posztolok és ő is, így ezzel kapcsolatosan kezdtünk el csetelni. Aztán hamar kiderült, hogy totál egy hullámhosszon vagyunk. Ez már 7 hónapja tart, eleinte napi szinten beszélgettünk, aztán egyre ritkábban, és most kb. heti szinten váltunk 1-2 mondatot az éppen aktuális instagram sztorinkkal kapcsolatosan. Általában ő reagál az enyémre, de én is szoktam néha az övére. 1-2 hónap csetelés után derült ki számomra, hogy van barátnője, mert ő nem említette, de tett ki pár posztot, amiből kiderült így rákérdeztem és elmondta hogy együtt vannak 2 éve. Én ezt tiszteletben tartom,azóta vettem visszább az írogatással, de nagyon megkedveltük egymást, ezért teljesen nem akartam megszakítani a kapcsolatot vele, nagyrészt úgyis ő keres engem. Na de a lényeg, hogy 2 hete feltűnt, hogy a barátnője megnézte az insta történetemet. Azóta direkt figyelem, és minden sztorimat megnézi! Ami azért is furcsa, mert nem a követőm...tehát minden nap rám keres és megnézi az új sztorimat. Ez nekem nagyon érdekes. Igaz, ő is ugyanazt a hobbit űzi, tehát őt is érdekelhetik a posztjaim, sztorijaim, DE azért gyanús a dolog, mert amúgy nem követ be... mégis mindennap megnézi. Arra gondoltam, talán elolvasta amiket beszéltünk cseten és azóta megfigyel.. bár nem látom ennek értelmét. Mindenesetre valóban beszéltünk az elején olyan dolgokról, amik miatt féltékeny lehetne... Mit gondoltok, felhozzam a pasinak a dolgot, vagy hagyjam figyelmen kívül azt, hogy a csaj "megfigyel"?
2021. jún. 29. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarsz sz.rt kavarni?
2021. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék. Ha nem tetszik, hogy megnézi a sztorikat, akkor 1. állítsd be, hogy ő ne láthassa, 2. tedd privátra.
2021. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ne szólj róla. Főleg hogy a vélhető ok csak spekuláció.
2021. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ketteshez hasonlóan én is leszarnám a csajt, sőt még le is tiltanám, ha nagyon idegesítene.
2021. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább kopj le a pasiról.
2021. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék ebből különösebb ügyet. Tök felesleges. Nézegesse, ha akarja, vagy rakd magad privátra.
2021. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van az Insta, hogy nézegessék?
2021. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Keress másik hobbitársat.
2021. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a csajt és állítsd privátra a profilod.
2021. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!