Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ezt magára érthette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt magára érthette?

Figyelt kérdés

Egyik sráccal az egyetemről egy csapatépítőn találkoztam.Amikor leült mellém, akkor mondta hogy szép a szemem meg megfogta a kezem.A program után is keresett és mondta hogy jó lenne ha a szabadidejéből velem tölthene el egy kis időt és elkezdtünk találkozni, ekkot utalt rá egyik alkalommal amiből az jött le nekem hogy járni szeretne. Akkor olyan sok volt nekem, pont ehgy viharos kapcsolaton voltam túl, nem vágytam kapcsolatra, és nem is néztem rá úgy, gondolom feltűnt neki és más vizekre evezett, lett egy 6 évvel fiatalabb barátnője. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, találkozunk, mindig mindenben kikéri a véleményem, de a magánéletem is érdekli, nem nagyon szomorkodik miatta hogy szingli vagyok, azt mondta, hogy majd keresünk nekem pasit. Viszont még mindig szokott dicsérgetni hogy szép vagyok meg okos, a helyzet az, hogy nekem elkezdett tetszeni azóta. Nem tudok rajta eligazodni, mert van, hogy mondja hogy de szereti a barátnőjét, utána meg emlegeti, hogy reméli hogy a leendő pasim nem lesz féltékeny rá, mrg viccesen mondja hogy a barátnője tuti féltékeny lenne, ha áthívnám magamhoz filmezni. Egyébként kért rólam egész alakos képet is azzal az indokkal hogy rég látott. Céloztam neki rá, mikor megkérdezte, hogy foglalt pasi tetszik, és mondta hogy hódítsam el a pasit, ha tetszik, főleg ha pár éves a kapcsolat (neki is egyéves). Most nem tudom hogy itt magára gondolt-e. Szerintetek?



23/L



2021. júl. 5. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Barátként tekint rád
2021. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én nem szoktam a barátaimtól egész alakos képet kérni
2021. júl. 5. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Úristen, de buták vagyok...
2021. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő 20 éves, én meg 23 tehát hiába kinkelted be azt a kérdést
2021. júl. 5. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És? Olvasnád el.
2021. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ramos ökle ***** válasza:
77%

Szerintem 4-es azért linkelt, mert ugyanaz a helyzet itt, mint ott.

Azaz van egy f**kalap srác, aki amint elkezd bókolni, megtetszik, majd amikor elég egyértelműen céloz rá, h menne veled pár kört, azon gondolkodsz, h vajon mit akar.

Tudom, nagyon meleg van mostanság, ilyen ez a nyár, de azért ez nem egy nagy rejtély. :D

2021. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit úgy tűnik, hogy ő szerelmes lett beléd korábban, te viszont barát zónáztad

Azóta viszont, hogy neki lett barátnője, azt érzed vele akarsz lenni, talán még féltékeny is vagy egy nagyon picit. :) én is voltam hasonló szituban. Biztos, hogy magára értette és a leírtak alapján egyértelmű, hogy vevő rád a mai napig, viszont nem látom azt a szikrát aminek meg kéne lennie, így ha össze is jönnétek, valószínűnek tartom, nem nagyon működne a dolog köztetek.

De ezt nektek kell tudnotok

21L

2021. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!