Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Duci lány hogy csábítson el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lány hogy csábítson el egy vékony pasit?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 01:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
80 kg 175 cm
2021. júl. 10. 00:19
 22/30 anonim ***** válasza:
66%
Áh, te bomba nő lehetsz :D NE viccelj már, ez jó párosítás :D Mármint nekem tuti ez az idálom. :D Úgyhogy hajrá
2021. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
34%

Nincs erre általános képlet. Mindenki különbözik. Én vékony vagyok és a vékony lányok tetszenek. Fixen állítom, hogy ha meghíznék, az ízlésem attól még maradna, nem hiszem, hogy alakhoz között lenne. Ha netán én lennék az a vékony pasi, akkor kereken 0% az esélye. Pont láttam egy kérdést, ahol a kérdezőben meg az merül fel, hogy az ellentétek vonzák egymást, benned meg az, hogy nincs esélye/nehéz. Nem hiszem, hogy alak kérdése lenne az egész, nem lehet általános következtetést levonni. Próbáld meg!

Ha én lennék valószínűleg észrevennéd nálam, mivel nem viszonoznám a közeledésed, ha pedig valami félreérthető dolog lenne, akkor próbálnám úgy közölni, hogy kevésbé legyen sértő. Nem vagyok az az álszent, aki azt mondja, hogy nem a külső számít. Biztos van ilyen is, nekem fontos. Egyszerűen képtelen vagyok ignorálni. Mindkettő fontos egy párkapcsolatban, nem elegendő csak az egyik. Egyéjszakáshoz elég max csak a külső. De arra sincs semmi konkrétum, hogy mi számít szépnek. Van akinek a telt, kövér, izmos vagy egyszerre többet is szépnek tart. Én azt mondom, hogy egy próbát megér, de ugyan úgy állj hozzá mint bárki máshoz. Pont ugyan annyi esélyed van igazából mint bárki másnál, ténylegesen csak ízlés kérdése.

Ha pedig téged zavar az alakod, akkor a változás csakis rajtad múlik.

2021. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%
Vékony pasik imádják a duci csajokat :D
2021. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy a vékony csajok szeretik a nagydarab pasikat hehe
2021. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25.


Nagydarab kövéret jelent?

2021. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
180+ erőscsontozatos
2021. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%
80kg 175 cm bomba csaj vagy nem duci lol
2021. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Engem nem lenne nehéz neki.

Csak tözzön csinosan és legyen okos. 🙂

2021. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Tanksapka21 válasza:
Diétázz, erősíts, viselj sejtelmes ruhát, legyél nyitott és életvidám, hívd fel magadra a figyelmet.
2021. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!