Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most köztünk történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most köztünk történt valami?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal leugrottunk a Balatonra. Amíg a többiek bementek a vízbe addig mi a parton maradtunk az egyik sráccal. Ő nagyon szereti az emberek közelségét, és hozzám is közel jött, megfogta a combom, hozzám ért többször,egészen addig hogy már ott tartottunk hogy az arcomhoz közeljött nézte a szemeim aztán a szám. Megkérdezte tőlem hogy várom a csókot, igaz? Mondtam hogy ő jött hozzám közel, a vége az lett hogy többször nagyon közel hozta a száját az enyémhez és többször puszi formájában összeért az ajkunk. Akkor bátor akartam lenni hogy átfordítom csókba és amikor ez történt volna akkor a fejem kitolta oldalra a nyakához. Ez bevallom elég rosszul esett. El is ment mindentől a kedvem. Ami még fura volt hogy a nap folyamán tovább is próbálkozott többször nagyon közelrakta az ajkait de akkor már direkt nem csináltam semmit, úgy éreztem szórakozik velem. Fun fact higy este hallottam a többiektől hogy amúgy van barátnője. Másnap kérdezte hogy történt-e köztünk valami, erre mondtam hogy tudom hogy van nője és akkor azt mondta hogy ami a parton történt azt tegyük egy titkos mappába ne mondjuk el senkinek, de időnként vegyük elő. Akkor most ez mi volt részéről?

2021. júl. 10. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled. A helyedben hagynám, főleg hogy párja is van..
2021. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy segg.
2021. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ramos ökle ***** válasza:
81%

Hogy kerülnek ezek a kérdések a felnőtt párkapcsolatokba? :D

Mintha egy gyerek beszámolója lenne egy másik gyerekről. :D

Amúgy ilyen rossz "közeledést" még nem láttam (olvastam), én azt hinném egy ilyenről, h bolond.

Meg ez a szöveg tőle.

Biztos nem 14 évesek vagytok? Akkor könnyebb lenne segíteni, akkor talán még lehet.

2021. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez tényleg a tini kategória, abból is a gagyibb verzió.
2021. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Semmi nem történt, nem is fog. Ez részéről szimpla flört, kicsi egó tuning.

Tényleg tini kategória, felejtsd el, és ne menj bele többet, mert te fogsz sérülni.

2021. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk úgy hogy néha elő akar venni téged. Pontosabban flörtölni akar. És szexelni veled. Mégpontosabban a szeretőt látja benned. Az ürítőlyukat. Erre utal a "néha vegyük elő" duma.

Koptasd le mert benyúl a bugyidba ha nem teszed.

2021. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak szexpartnernek akar téged. De amúgy is, miféle gyökér az, aki erre azt mondja, hogy tegyük a titkos mappába (?? 😆), de időnként vegyük elő?!😂
2021. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként meg akar dugni. Én felnyomnám a barátnőjénél az ilyen férget.
2021. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem korrekt letgalábbis veled szemben. :D Megmondta egyenesen, hogy mit akar és van lehetőséged választani hogy akarod-e vagy sem.
2021. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!