Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tereljem el a gondolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tereljem el a gondolataimat? Kezdek megőrülni...

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna hogy ide jutok.

Attól tartok beleszerettem egy férfibe aki foglalt tehát nem lehet köztünk semmi, ő csak barátilag/haverilag tekint rám és ennyi.


Az utóbbi időben kifejezetten ingerlékeny vagyok (amúgy általában kifejezetten vidám és jókedvű), mint rájöttem emiatt és egyszerűen üresnek érzem magam. Semmi nem okoz má igazi örömet. Mérges vagyok magamra, a világra stb. Nem tudok nem rá gondolni.


Pedig sportolok rendszeresen, fejlesztem magam, fejlesztem a nyelvtudásom, mozdulok ki, találkozom a barátaimmal, elmegyünk kávézni, kirándulni, bulizni stb stb.

Foglalkozom a házimunkával is, magammal is...de semmi nem köt le igazán.

Valahogy mindig eszembe jut bármit csinálok. Otthon is, munkában is.


Sokszor pedig már a környezetemen töltöm ki a dühöm ami nagyon nem jó.



Aki már volt hasonló helyzetben mivel terelte el a figyelmét?

Hogyan jutottatok ilyenen túl?



2021. júl. 12. 09:26
 1/9 A kérdező kommentje:
És igen azt tudom hogy az idő segít, de nem akarok hónapokat pazarolni az életemből arra hogy egy olyan ember utan sóvárgok akivel nem lehet semmi...
2021. júl. 12. 09:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor pedig már a környezetemen töltöm ki a dühöm ami nagyon nem jó."


Először is fejleszd magad tovább, hiszen az önfejlesztés valódisága a külvilághoz való kapcsolódás minőségében mutatkozik meg, ami minden esetben a belső állapot tükre.


Másodszor pedig kerüld a társaságát.


Harmadszor pedig érdemes megvizsgálni magadban, hogy miért vagy dühös. A harag forrása gyakran a személyes akarat megvalósulatlanságából származó feszültség, illetve a tolerancia hiánya. Tehát fel kell mérni, hogy mi az amit legbelül akarsz ezzel a férfival, majd lemondani az önös vágyról szeretetből, és ez képessé tesz az elengedésre.

2021. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

"Hogyan jutottatok ilyenen túl?"

Úgy, hogy magam mögött hagytam kamasz korom hősszerelmes időszakát, és mindig csak olyanok irányába engedtem kibontakozni, kifejlődni az érzelmeimet, akivel tudtam, hogy van esély. Ha pedig egy vonzó illető elérhetetlen, az ugyanolyan gátként jelentkezett a fejemben, mintha pl. nagyon taszító tulajdonságai lennének.

2021. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Hasonló a helyzetem, csak mi még munkatársak is vagyunk, és én sem vagyok közömbös neki, mert megbeszéltük. Fel tudnék sokszor robbani. Mindig várom, hogy lépjen, írjon, de a nyálcsorgatástól ritkán jut tovább. Olyankor én is dühös vagyok a világra.
2021. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4


Miért nem te lépsz?

2021. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3


Eleinte nem volt az.

Amikor kezdett érdekelni akkor még nem volt foglalt de akkor egyrészt béna voltam (ez az én hibám) másrészt akkoriban kevésbé ismertük egymást, fokozatosan lettünk egyre jobb viszonyban.


Idő közben derült ki, hogy idő közben lett valakije.


Szóval ezert (is) vagyok mérges magamra.


Nem vagyok tini és nem játszom a hősszerelmest. Nem akartam hogy ez legyen..

2021. júl. 12. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem gondolj arra, hogy ha bármikor is komolyat akart volna tőled, akkor már régen lépett volna feléd és veled jött volna össze. Nem lenne más a képben és nem kéne ilyeneken agyalnod.
2021. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig azt akarjuk jobban amit nem kaphatunk meg.

Nekem is volt régen egy ilyen srác az életemben.

Soká tartott,mert amikor összefutottam vele,mindig feltörtek az érzések,s mikor nem találkoztunk akkor csillapodtak.

Ezzel nem tudsz mit tenni, belép majd valaki a helyére akit még nála is jobban akarsz majd.

2021. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idő az egyedüli ami segít. Minél kiforrottabb lesz a személyiséged, annál könnyebben tudod majd elengedni az ilyen röpke vonzódásokat. Minél szorosabb viszonyt ápolsz vele, minél ritkábban hesegeted el a gondolatot hogy rá gondolj, annál tovább fog tartani.
2021. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!