Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de nem a megfelelő emberbe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akibe szépen, fokozatosan szerettem bele. Mikor megismertem, éreztem hogy van köztünk szimpátia, élvezzük egymás társaságát. Ő már a megismerkedésünkkor is kapcsolatban volt. Ráadásul rengetegszer megölelt, megérintett, egyfajta kötődés alakult ki köztünk. Aztán jöttek a bókolgatások, megkérdezte hogy mit gondolok róla. Ilyenkor mindig kicsit úgy éreztem mintha nem lenne barátnője. Persze a barátnőjét is sokat emlegeti amit néha kicsit fáj hallani. Gyakran találkozunk kettesben, de ezek csak ilyen baráti találkozások, viszont a múltkorin nem tudom, mi történt. Amikor beszélgettünk akkor a srác hol a szemeim, hol a szám nézte, annyira hatás alá kerültem, hogy hirtelen szólni se tudtam. És akkor átkarolt utána közelebb tolta az arcát az enyémhez és már szinte majdnem megcsókolt de mondta hogy nehéz visszafognia magát meg van 1 kapcsolata. Tőlem is megkérdezte hogy mit szeretnék mondtam hogy tudom, hogy neki barátnője van, a srác azt mondta hogy bár hozzám is vonzódik, a legjobb barátjának tekint és tetszik neki az az élet, amiben most a barátnőjével van, és ha a csaj nem lenne, fixen csókolóznánk. Én ezt tiszteletben is akarom tartani, csak nehéz hogy gyakran találkozunk és tetszik a fiú. Szeretnék más után nézni, de nehéz. Tudom nem szép dolog, de szerintetek ennél a srácnál lehetne esélyem?



20/L



2021. júl. 23. 06:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Nem vagy könnyű helyzetben :)


Az egyik fő segítséged, hogy szerelmi dolgokban sem a logika, sem a normál etika nem érvényes :)


Kérdés, hogy te milyen lelki alkat vagy. Ha megy neked, azaz, meg tudod valósítani, akkor a leg egyszerűbb, ha amit a kérdésedben leírtál, azt egyszerűen elmondod a srácnak. Egy nyugis időszakban, ahogyan szoktátok amúgy is, egy beszélgetés során, elmondod, és kész :)


Én nem vagyok ilyen tökös, én ezt írásban szoktam megtenni, azaz, leírom a gondolataimat, majd átadom az érintettenek, azzal a szüveggel, hogy ez egy magánlevél, és neked szól :)

2021. júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező az az igazság hogy a srác nem korrekt.


Szerintem létezik ellenkező neműek közt barátság, HA bizonyos határok be vannak tartva. Ezeket a határokat ő kezdi átlépni. Ez a majdnem megcsókol sztori is ilyen.


Gondolom ha te lennél a barátnője és megtudnád hogy más lánnyal majdnem csókolózik és flörtöl, ami nem egy kósza pillantás/mosoly az utcán, hanem olyan amiből akár lehetne is valami, gondolom te se örülnél.


Ő kiélvezi hogy tetszik neked és hülyít.


Nekem is vannak férfi barátaim de sosem csináltak soha semmi ennyire félreerthetőt és én se. És nem "ingerelte" és én se.

2021. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
84%
Am tök jó fej lehet ez a gyerek 🤔😉 liànozó sràcot ritkàn làtok, de ő vagy az, vagy szimpla megcsaló.
2021. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő is szerelmes lenne beléd, akkor csapot-papot otthagyna és veled lenne.


Viszont én inkább azt szűröm le, hogy tetszik neki a helyzet, élvezi, hogy oda és vissza vagy érte, izgalmas a vadászat. Ha beadnád, egy darabig kihasználná a helyzetet, majd leépítene, mert nem vagy jobb a barátnőjénél. Ha jobb lennél, már rég dobbantott volna.

2021. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiú-lány barátság ugyanolyan, mintha egy pár lennétek, azzal a kivétellel, hogy nem egymással szexeltek, csókolóztok, stb..

De ti már tovabb jutottatok, úgyhogy mondhatni, a riú-lány barátságotoknak vége.

Lehetnétek egy gyönyörű pár, hiszen mindketten vonzódtok a másikhoz.

De neki van barátnője, mégis Veled akar valamit. Ha Te lennél a barátnője, ezalapján téged is megcsalna.

Hiszen már nem csak barátként tekintetek egymásra, de ő mindezt úgy teszi, hogy párkapcsolatban van.


A csak-barátságotoknak a részedről is vége, de ő a hibás, nem Te, úgyhogy rossz a kérdésed (Szerelmes vagyok de nem a megfelelő emberbe?). Inkább ő nem csak a megfelelő emberbe szerelmes, és az a probléma, remélem érted.

2021. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk barátság extrákkal lett belőle...
2021. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom ha te lennél a barátnője és megtudnád hogy más lánnyal majdnem csókolózik és flörtöl"

Igen, és ez a gond, hogy közelebb van a megcsaláshoz, mint a barátsághoz. A barárnőjének meg kéne értenie, hogy barátok vagytok, mert bizony létezik barátság fiú és lány között. De ti szerelmesként (te) kavarjátok (ő) a kapcsolatát, nem pedig "barátkoztok".

2021. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6, párkapcsolat mellett?
2021. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy szerelmes. Ha az lennél, a srác maga lenne a tökély. A szerelemnek pont az ad létjogosultságot, hogy rózsaszín ködbe burkolja az érintett felet, és csak a szépet, csak a jót látod belőle. Tudom,, hogy most úgy érzed, hogy ez már maga vegytiszta szerelem, de majd ha valóban szerelmes leszel, magad is meg fogod tapasztalni annak minden áldását és átkát.
2021. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ilyen fiatalon, te még nagyon sok szerelemmel találkozhatsz. Azt hittem, olyan 30-40 körüli vagy.
2021. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!