Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átlagosan mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mennyi idő alatt múlik el a plátói szerelem?

Figyelt kérdés

6 éve ismerem a lányt és nemrég csókolóztunk (2 hónapja), azóta szerelmes vagyok bele, de ő nem szerelmes.

:(((((


2021. júl. 27. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Amig nem jon egy masik
2021. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szereted, akkor soha
2021. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Idővel jobb lesz, majd meglátod. Egyébként kukacoskodni fogok, a zsebfilozofálásért előre is bocsánatot kérek, de te erotikus szerelmet érzel, nem plátóit.

A plátói / erotikus szerelem között a legnagyobb különbség a szexuális vonzalom hiánya / jelenléte.

A plátói szerelemnek nem része a szexuális vágy. Sokan helytelenül használják a plátói szerelmet, amikor valójában reménytelen / viszonyzatlan erotikus szerelemről beszélnek.

2021. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as igen akkor viszonzatlan szerelemre gondolok
2021. júl. 27. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a Plátói szerelem a nem beteljesült szerelem (azaz lehet kétoldalú is).

Szerintem az is igaz erre az érzésre, hogy egy tökéletes képként van az ember a fejünkbe. Ha meglátnád a hibáit, negatív tulajdonságait, akkor könnyen ki lehet ábrándulni egy ilyen nem túl stabil érzelmi állapotból.

2021. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös: 6 éve ismerem a lányt, ismerem a hibáit és van amit nagyon utálok benne, de közben folyamatosan mellette tudnék lenni.
2021. júl. 27. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem függ attól, jön - e valaki. Nekem is jött, imádtam, de 4 éve él a fejemben a minden egyes nap látott férfi. Tudom, mik a negatív tulajdonságai, de mindenkinek vannak, szóval.. .
2021. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7es: A legviccesebb az, hogy belém meg ugyanígy szerelmes egy ismerősöm... de én meg ő belé nem vagyok szerelmes :D


Valójában az lenne az ésszerű ha én vele próbálnám meg... de nem visz rá a lélek.

2021. júl. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!