Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelt kérdés

12 évvel fiatalabb srácba lettem szerelmes. Ő 20, én 32. Soha nem vonzódtam az ennyivel fiatalabb pasikhoz. 9 évig volt barátom, én még mentettem volna a kapcsolatot, ő nem. Tehát a párkeresés kimaradt ennyi évre az életemből. Illetve ugye mindenkit elutasítottam, aki próbálkozott. Amikor ez a bizonyos pasi el nem sétált mellettem. Nem hiszek a filmekből jól ismert nagy szerelmekben. Ez viszont ahhoz volt hasonló. Szó szerint elsétált mellettem, és földbe gyökerezett a lábam. És azt éreztem: hú, ez meg mi? Ő ezt nem vehette észre, mert háttal volt. Még utána is néztem. Lehet, valamit megérzett, mert később szerelmet vallott. Természetesen a korkülönbségre hivatkozva elutasítottam. Néha még össze-összefutok vele, mert elkerülhetetlen, de igyekszem kerülni. Amit nem értek: soha nem illegettem magam előtte, tehát nem igyekeztem felhívni a figyelmét magamra. Amikor viszont ránézek, továbbra is érzek valamit. A gond, hogy egyre jobban kezd tetszeni is, mert kitartó, elszánt az élet más terültein is. Ami nőként nekem nagyon imponáló tulajdonság. Korábban pedig sok dologban kiállt mellettem. Az exem soha nem volt ilyen.

Van jövője ennek az érzésnek? Vagy csak vágy lenne? Esetleg volt valaki hasonló cipőben? Érzés, korkülönbség?


2021. júl. 28. 01:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
75%
Ha ebből a sztoriból a lényeg nem maradt ki, akkor nem venném komolyan. Miért vallott egy vadidegen szerelmet? Ilyet kanos kisfiúk csinálnak, ami a vicc kategória!
2021. júl. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Nem vadidegen. Gondoltam, lejön a szövegből, hogy ha már szerelmet vallott, akkor valamilyen kapcsolatban már voltunk. Munkakapcsolat egyébként. Azért is írtam, kerülöm a vele való találkozást, amikor csak lehet.


Bármi is legyen, kedvesebb és őszintébb volt, még ha nem is igaz, mint a velem egykorú: "400 ezret keresek, hogy-hogy nem akarsz velem lenni?" Mintha valami tárgy lennék, ő meg meg akarna vásárolni.

2021. júl. 28. 02:40
 3/44 anonim ***** válasza:
41%
Ez "nagyon jól" hangzik, de mit kezdesz egy 20 éves kisfiúval? Még mindig nem világos, hogy ha napi kapcsolatban nem vagytok, és soha semmi nem történt köztetek fizikálisan, akkor miért vall szerelmet. Cuki, meg lelkes, de össze is költöznél vele, szülnél neki gyereket, eltartja magát, ne adj isten +2 főt? Nem hiszem, nagy valószínűséggel szexre jó lesz.
2021. júl. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Azóta kerülöm a munkahelyen, amióta ez a vallomás megtörtént. Igen, úgy vallott szerelmet, hogy nem volt közöttünk fizikai kapcsolat. Még véletlen egymáshoz érés sem. Nem minden nap vagyok vele a munkahelyen mindennapi kapcsolatban. Változó, mikor futunk össze.


Az a durva, hogy még ebbe is belegondoltam. :) A volt barátomnál nem volt opció a gyerek téma, mert ő nem volt hajlandó arra a 3 hónapra eltartani. Megjegyzem rosszul se keres. Én is dolgozom az egyetem befejezése óta. Mindegy, ez egy másik történet.


De valahogy ezt most másként érzem. A szerelmi vallomás mellé vacsizni hívott meg egyébként. Vagy nagyon jó színész, vagy nagyon szerelmes. Ezt nem tudom eldönteni.


A korombeliek vagy elitták, eldrogozták az agyukat, vagy "minden nő ri...c, és csak azért akar gyereket, hogy ezzel megfogjon", tehát gyerektéma kilőve. Ha már ez is szóba került. :)

2021. júl. 28. 03:15
 5/44 anonim ***** válasza:
72%
Mázlista!:)
2021. júl. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
Igen, van jövője, a környezetemben 2 ilyen személy is van, elvannak, bírják egymást.
2021. júl. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk 15 évvel fiatalabb a párom. 2 éve vagyunk együtt, de külön lakunk. Azért nem költöznék vele össze jelenleg, mert felelősségvállalásra épp hogy saját magáért képes, de azt is elég minimál szinten. Ezt leszámítva nagyon jó vele.
2021. júl. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
77%
Normàlis orszàgokban màr nem téma, ha a nő az idősebb. De Magyarorszàg le van maradva jó húsz èvvel ebben is.
2021. júl. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem pocsekolod vele az idodet, lekesel a gyerekrol. A fiatalabb pasi idosebb no felallas inkabb elvalt 40es anyaknak valo, ott mar nincs semmi tetje a dolognak csak elvezni kell az eletet.
2021. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%

Hiába pontozzátok le a 6-ost, teljesen igaza van!


Még olvasni is rossz ezt a sok marhaságot. Főleg ami az 1-es, és 3-as válaszban van. Gyanítom, hogy ugyanaz írta mind a kettőt. Süt belőle a lenézés, meg a gyűlölet!


Mert egy 20 éves embernek nem lehetnek érzelmei, ugye? Meg egy férfi csak akkor szerethet bele egy nőbe, ha előtte megdugta, igaz?


Abban a 20 éves "kanos kisfiúban' legalább volt annyi, hogy odaálljon, és bevallja az érzelmeit, nem vadidegen emberektől várja a szerelmi életének a megoldását, egy anonim fórumon!


Hirtelen nem is tudom eldönteni, hogy a kettő közül melyik a gyerekesebb viselkedés! Ja de!

2021. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!