Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen pasi?

Figyelt kérdés
A pasim nagyon sokszor mondja hogy szeret,minden percen,bizonyítja is..,meg mindent megtesz hogy boldog legyek,azt mondja én vagyok az élete értelme, nélkülem nem is akarna már létezni, csak én vagyok neki stb..ígérget,volt olyan hogy sírt is előttem hogy annyira szeret hogy már nem tudja szavakba önteni. Egy picit félek hogy ez nem minden igaz amit mond,pedig annyira őszintének tűnik..

2021. júl. 29. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy így érez tényleg, de egy idő után ez baromi terhes és fárasztó lehet.
2021. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerelmes, hulyesegeket beszel... De ettol meg lehet oszinte.
2021. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg eléggé instabil pasid lehet, kérdező.
2021. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Màr nekünk is fàrasztó 😆

Ha ennyire nem bízol meg benne , nem tudom:

Hazugsàg vizsgàló?

2021. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Félelmetes. Menekülnék ettől. Olyan, mintha pszichopata lenne. Ijesztő.
2021. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 miert lenne ijesztő?🙄és miért le nne pszichopata?
2021. júl. 29. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg a YOU-t aztán megbeszéljük, mi azzal a gond, ha valaki ilyeneket mond!
2021. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy még titkos a kapcsolatunk mert váló félbe van..a felesége egy sárkány volt már utólag, és lehet amiatt ilyen mert végre van egy nő aki szereti..(én) és egy kicsit idősebb is tőlem. Amúgy láttam itt egy hasonló kérdést
2021. júl. 29. 23:42
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Jaaaa igy mar minden vilagos! Persze, most epp lehet oszinte, romokban az elete, de legalabb nem az utcara kell mennie, hanem ott van neki egy fiatal lanyka, aki friss, kedves, aranyos vele, nem ugy mint a felesege, akinek ki tudja hany fszsagot kellett elviselnie eveken keresztul ettol az alaktol. A valasok nagy resze a ferfi hibaja, ezt nem ferfigyuloletbol mondom, imadom a sracokat, attol meg, mert vannak gyokerek kozottuk! A legtobb no nem jo dolgaban lesz hazisarkany. Randiztam mar hazas ferfival, nem vagyok szent, de ha ilyennel etetne valaki, hogy az asszony mekkora hazisarkany, az egy akkora red flag lenne, hogy annyi eleg is lenne belole :D
2021. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 attól még lehet őszinte..amugy,a nőt ismerem..tényleg egy sárkány..
2021. júl. 30. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!