Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ciki fiúként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki fiúként a barátnőtök előtt sírva fakadni?

Figyelt kérdés

Mostanság gyakrabban előfordult, hogy a sok munkahelyi, és magánéletbeli stressz miatt elsírtam magam a barátnőm előtt, és utána beszélgettünk, és kicsit megnyugodtam/felszabadultam.

Szerintetek ez ciki, vagy gyengeség?

21/F



2021. aug. 1. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Ciki.
Nem ciki.
45 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sírni sosem ciki!
2021. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki és egyáltalán nem gyengeség.

Nyilván ne játssza a nagyra nőtt óvodást és ne sírjon minden apróság miatt, de teljesen természetes, hogy az embernek (nemtől függetlenül) néha sírnia kell, főleg, ha komoly problémái vannak valamilyen téren.

Velem is volt olyan, hogy a barátom elsírta magát különböző gondok miatt, és semmivel se lett kevesebb a szememben. Nem lehetünk mindig erősek és pont azért van egy párunk, hogy átsegítsen a nehezebb időszakokon.

24/L

2021. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2%
Még egy lánynak is ciki.
2021. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
ezek a hülye szavazások, kész dedó
2021. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4%
Halál ciki. Ha valaha is sírnék, mégcsak egymagamban is, nem hogy egy csaj előtt, utána le is vágnám a farkamat szégyenembe. 3-as jól irta, még egy lánynak is az, plusz ott még irritáló is mellé.
2021. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Sose tartottam cikinek azt, hogy a férjem elpityeredett előttem (most 32). Igaz nálunk komoly dolgok történtek. Leginkább haláleset miatt.
2021. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

#5, az a halál ciki, ha vki. ilyen ostobán gondolkozik, mint te!!!


a hegemón maszkulinitás nemiszerep-elvárásai mára jócskán meghaladottakká váltak, és arra biztatják a férfiakat és fiúkat, hogy igenis merjenek sírni.


attól nem gyengék, hanem őszinték, és azt jelenti, hogy az érzelmi IQ-uk okés.


a tiéd viszont nem az!

2021. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi síró pityergő puhap#csöt jézusom. Aztán még az ilyen kisfiúknak van csaja, jól nézünk ki.
2021. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
#8 talán ideje elgondolkoznod, hogy neked vajon miért nincsen...
2021. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Én anime nézés közben is el tudom magam sírni ha olyan. 😁
2021. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!