Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy kor különbség sok párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kor különbség sok párkapcsolaton meglátszik,vagy vannak akiken nem látszik meg, hogy nagy kör köztük?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ahol a nő fiatal a pasi meg kopaszra van borotválva ott nem látszik pl.
2021. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

A háziállat hogy jön ide? Kutyának tartod magad? A férfiakat jobban szeretjük.


Nekem volt 16 évvel idősebb párom 17 évig. 20 voltam amikor összejöttem vele, ő 36. Nem magyar, most 57 évesen is különbül néz ki mint a 40-45 éves magyar pasik. 36 évesen 28-nál egy perccel nem tűnt idősebbnek, a jelentős korkülönbség később kezdett látszódni, 32-48 voltunk amikor a gyerekünk született, valahogy utána. Én maradtam ugyanolyan, rajta elkezdett látszani a kor. Most 41-57 vagyunk, több mint 3 éve külön. Engem még mindig max 30-nak néznek, ő olyan jobbfajta 50 körülinek néz ki, most jobban látszik a korkülönbség köztünk mint régen.

2021. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

egyik barátnőm 31 éves, a párja 60, rendszeresen apa-lánya kapcsolatnak nézik, egyszer úgy beszóltak nekik, hogy a pasi verekedésbe is keveredett.


de ami durvább, h. főleg a férfi szégyenként éli meg, titkolja a csaját pl. a munkahelyén, ismerősök előtt.


falun laknak, de nagyon moccannak semerre, mert a népek a szájukra veszik.


szóval a környezet reakciója néha felülírja, h. mi sok, mi nem.

lehet mondani, ne foglalkozzatok velük, de a pletyka, a megjegyzések a nézések azért elég kemény leckét adnak fel.

2021. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolo:háziállat és kutya ugy jön ide,hogy valaki macskával vagy kutyával csajozik vagy pasizik,valakinek előny ha van kutyád vagy macskád
2021. aug. 1. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már 20 év különbséggel és nagyobbak is tartós kapcsolatom.


Amíg ketten voltunk a kapcsolatban, (vagy ez egyiknél +2 gyerek), addig nem volt semmi probléma.


Amikor mások, család, baráti kör hatása erősebb lett a belső kötődésnél, azzal lett vége

2021. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!