Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban 8 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban 8 év korkülönbség a nő javára mennyire kínos szerinted? Ha egyébként fiatalos, és nem feltűnő.

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

az on the spot párosánál a csaj 7 évvel idősebb, mint a srác, működik


de nem mindenkinél


ha már ez a kérdés felmerlt benned, nálad valszeg nem fog működni

2021. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezt ti tudjátok. Nyilván lesznek, akik megszólnak.
2021. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
11 évvel vagyok idősebb a páromnál, illetve októberig 12-vel, mivel én egy hónapja betöltöttem a 41-et, ő meg csak ősszel lesz 30, szóval most még 29 (1980-91 vagyunk). Nem kínos, nem látszik, de ha úgy lenne akkor sem érdekelne. Csak az számít hogy szeretjük egymást. 2,5 éve vagyunk együtt.
2021. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én elfogadó vagyok ezzel kapcsolatban, rokonságban is vannak ilyen párok. Nekem nem férne bele, de nem szólnék be, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.
2021. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak ha a férfi az idősebb, az sehol nem gond.

#3 Te nő vagy?

2021. aug. 1. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

"Csak ha a férfi az idősebb, az sehol nem gond." Ezt szokd meg itthon. Ha a férj kövér, az nem gond, nő szülés után felszed pár kilót máris őrjöngés van, hogy le kell fogynia.

A nő idősebb, akkor is több beszólást kapnak, mint amikor a férfi idősebb.

2021. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen. Ha férfi lennék nem válaszoltam volna mivel a kérdés arról szólt hogy ha a nő idősebb.
2021. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is én (a nő) vagyok idősebb, 5 évvel. Senki se latja, sőt senkit se érdekel. Tőlem legalábbis még senki se kérdezte, hogy hány éves a férjem.
2021. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, 9 évvel idősebb volt a barátnőm. 28-33 éves korom között. Nem a korkülönbség miatt lett vége.
2021. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
5. Hát pont hogy nem. Tegyél fel itt egy kérdést 8 év korkülönbségről a férfi javára és mindenki elkezd pedofilozni kb, meg hogy a férfi biztos csak kihasználja, stb :D
2021. aug. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!