Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem a barátnőm vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm vonzódik a páromhoz. Mi tévő legyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A páromat és barátnőmet én mutattam be őket egymásnak hónapokkal ezelőtt. Az elején tökre örültem, hogy milyen jól kijönnek. Aztán egy idő után arra lettem figyelmes, mintha a barátnőm folyton a párom közelében szeretne lenni. Amikor a közelében van feltűnősködik, hangoskodik, vihog, imponálni akar és tetszelegni. Eleinte nem is szenteltem neki különösebb figyelmet, de aztán egy barátnőm is felhívta rá a figyelmemet. Ekkor elgondolkoztam... volt, hogy többször írt neki és kért tőle segítséget, vagy hívta fel telefonon, vagy kért tőle tanácsot, amit nem értettem mért nem tőlem kért. Tudom semmi olyat nem tett még, de még is zavar, mert külsőleg már tényleg elég feltűnő és nem igazán tudom hogyan kezelhetném ezt a dolgot. Ráadásul egy közös sport és banda is "összeköti őket". Hozzáteszem a páromban maximálisan megbízok, egyszerűen csak tiszteletlennek tartom. Nem gondolom, hogy túl reagálnám, mert nem véletlenül lett bennem ez az érzés és a környezetem is észrevette.

Járt már valaki így? Mi lett a vége? Csak nem kéredzhetek rá konkrétan, hisz ki az, aki bevallaná?!



2021. aug. 11. 08:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Mi lesz a vége? Meg fogja dugni. Röviden ennyi.
2021. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A párom hűséges és szeret engem. Eszébe se jutna ilyet tenni. A kérdés arra vonatkozott, más hogyan kezelt egy ilyen helyzetet vagy hogyan cselekedett?
2021. aug. 11. 09:01
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Változo. Nekem hasonlok a bnoim kb minen páromra nyomulnak.


Nehany pasi be is veszi es viszonozza neki áll udvarolni aztan a bnőim ejtik(ők altalában csak szorakoznak a parjaimmal, mert van pasijuk es hűek)


Volt olyan barátom aki őszintén elém állt és elmondta hogy a bnőm kikezdett vele es nyomult ra csak hogy tudjak rola milyenek a bnoim. Amugy ő volt az EGYETLEN aki leoltotta magárol őket.


A legtobb pasimnak meg tetszik es a bnőimet védi hogy nem is nyomulnak csak kedvesek és visszamosolyog rájuk meg úszik a flörtben es engem akar kihozni annak mintha nem jol látnám a dolgokat, hogy maradjon is így hogy "mentalisan szexelnek", es engem hoz ki hulyenek, mikozben a bnoim kb testvéri szint olyan szintem ismerem őket. Ugy repkednek mindig az aktualis páromra mint legyek a sz.rra.


A legujabb kapcsolataimat védem. Be se mutatom a srácot.

2021. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
*szoval volt aki meg is csalna csak epp a bnoim csapda. Azaz ők csak szórakoznak a párjaimmal. De nem kellenének nekik. Igazi kész férfi a barátjuk hülyék is lennének váltani.
2021. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
#3 Miféle "baráti" kör ez? Mekkora szar.
2021. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátnőm. De ő minden srácnak tetszeni akart, mindig így viselkedett ha fiú volt a közelben.

Ettől függetlenül rosszul esett, hogy a barátommal is. Megkértem, hogy vegyen vissza. Megsértődött, és degradálta a helyzetet.

"Baj, ha beszélgetek, vagy kedves vagyok?"

Én csak annyit mondtam, "Magyarázhatod, de pontosan tudod miről beszélek"

Visszavett valamennyit. Aztán összekavart a harmadik barátnőnk barátjával.

Én nem tartanám meg barátnak, milyen barát az ilyen?

2021. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#6 huu, durva. Jól tetted, hogy megmondtad.

Én még nem tudom, hogy van e ezen a szinten, hogy megmondjam neki...

Az a helyzet, hogy én csak a párommal látom ezt, hogy így viselkedne.

Annyira elszomorító, hogy nem lehet már bízni senkiben kb..

2021. aug. 11. 09:34
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Elnézést, de ezek a lányok/nők mindenek csak nem barátok.


Barátnak tűnő valamik. 😂

2021. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Plusz ha valakinek ez imponál vegye be harmadiknak/negyediknek.



Nekem nem lenne gyomrom hozzá.

2021. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos nekem sem tetszene, sőt... Attól függ mennyire vagytok "barátnők", ha annyira barátnő nem csinál ilyet, de ha még is, akkor én biztos szólnék neki, hogy engem ez zavar, és próbáljon meg tekintettel lenni rám.

Amennyiben a barátod hidegen hagyja, aggódnod szerintem nem kell, de mindenképp próbálj meg szép lassan eltávolodni az ilyen barátoktól.

2021. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!