Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van zavarban egy férfi ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadett199504 kérdése:

Miert van zavarban egy férfi ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy srác akivel már évek óta ismerjük egymást (munkatársak vagyunk ) ,de igazából most kezdtünk el beszélgetni /ismerkedni. Mikor együtt elmegyünk valahová iszonyatosan zavarban van. Szinte ég az arca annyira pirul szegénynek a feje. Haláli amúgy....ráadásul én még húzom is az agyát. Kérdésem arra irányul ,hogy hogyan hesegessem el ezt a zavartságát ? Hogyan adhatnám tudtára ,hogy igencsak tetszik nekem ő ??
2021. aug. 15. 19:14
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%
Gyakorlatlan a randizósdiban, ennyi az egész.
2021. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

elég piszok dolog tőled, h. még alágyújtasz... amúgy vérnyomásproblémára is utalhat....

mondjuk, én nem tudnék olyan pasihoz vonzódni, aki úgy pirul, mint egy szűzlány... szeretem, ha vkinek van tartása, vicces, szellemes, felszabadult... ilyen piroska mellett én is feszengenék.


készülj fel, ha szexre kerül a sor, a stressz miatt nem biztos, h. áll az zászló...

2021. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!