Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy kapcsolatban 20 vagy 30 év korkülönbség van?

Figyelt kérdés
a nő fiatalabb

2021. aug. 17. 22:20
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
kicsit se normális
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2021. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Mai világban(?)

Semmin se lepődök meg, mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

2021. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Előfordul..
2021. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális olyan értelemben, hogy a többség korban magához közelivel van együtt. De ez nem zárja ki azt, hogy nem működhet. Mindenesetre a nagy különbségek egy kapcsolatban (ilyen a kor is) statisztikailag megnövelik a kockázatát annak, hogy ne legyen hosszúéletű a kapcsolat. Ez egy matematikalag kimutatható tendencia, nyilván mindenből van kivétel.
2021. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Az már rengeteg.
2021. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Előfordul de nem gyakori. Nekem is van egy ismerősöm aki 35 éves nővel van, a férfi meg közel 60. De nincs semmi hátsó szándék a kapcsolatba, szerelmesek egymásba és van egy gyerekük is. Hozzáteszem a férfi nem gazdag sőt minimálbéren dolgozik. Szóval nincs anyagi hátsó szándéka a nőnek. Néha beleszeretnek az emberek egymásba és így alakul a helyzet :)
2021. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezen az oldalon sokszor már az 6-7 évre is azt mondják sok, hiába van két felnőtt korú emberről szó.
2021. aug. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Normalis. Gyakorin valami beteg berogzodes ez az egyidosnek muszaj lenni.

Ket konkret emberrol van ugyis szo, nem arrol, hogy mi lenne, ha minden par ilyen lenne.

2021. aug. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Én is ezt látom, sokan már megszállottan mondogatják, hogy ő pl 0-3 éves korkülönbséget akar, többet nem tud elképzelni? Persze aki igen, az el van hordva aztán a sárga földig.
2021. aug. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sok lenne. Pedig voltam szerelmes kb 30 évvel idősebb pasiba. De tudtam, hogy nem nekem való ez a dolog. Igaz attól nagyon odavoltam. Túlzottan. Be is égtem...


Ritka ahol szerintem tartósan nem gond. Nagyon hasonlítani kell gondolkodásmódban.

Pl. ez nem párkapcsolati dolog, de anyósom párjával értek egyet mindig kb, ő pedig már 70 éves. De vele nagyon egyet értek dolgokban. Anyósom (aki 20 évvel fiatalabb a párjától) nem egyezik vele. Mi ketten megegyezünk, hogy úgy van, anyósom meg ellenkezőjét mondja. Teljesen más az értékrendjük. Nem is értem miért vannak együtt annyira mások. Náluk az anyagi rész dominál inkább. Nem is boldogok véleményem szerint, látszik rajtuk. Nekik nagyon sok az a 20 év.

2021. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!