Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnátok a helyében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyében?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkori barátomra ráírni úgy hogy 2014-ben összevesztünk (ő kezdte de én meg sajnos folytattam) és azóta nem szólunk egymáshoz, pedig előtte elválaszthatatlanok voltunk? Verset írt nekem, suli után hazáig kísért, lelki társak voltunk

Amúgy nem azért keresném fel, mert nosztalgiázgatni akarok, hanem mert összeveszéskor kitöröltem Facebookról, majd mostanában újra bedobta a Face, és megtetszett a képeken, érdekel, mi lehet vele. Egyébként 3x láttam az utcán is akkor nézett mintha nem tudná, most köszönjön vagy ne. Szerintetek? Megéri ráírni? Ha igen mit kellene írnom? És ti mit gondolnátok a helyében?



2021. aug. 19. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (F) volt hasonló hölgy barátom, csak mi nem vesztünk össze, hanem szimplán eltávolodtunk, nem élveztük annyira egymás társaságát. 3-4 évvel később ráírtam, találkoztunk, jól éreztük magunkat, és azóta már ő a legjobb barátom, minden nap beszélünk, mindent megosztunk egymással, szerves része az életemnek. :) Kihagyás előtt nem álltunk ilyen közel. Szóval egy próbát megér. 3-4 év alatt sokat változtunk mindketten, nálatok meg még több idő telt el, szóval ki tudja.
2021. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképpen megér.
2021. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Minden egofényezésnél többet ér egy békülés.
2021. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!