Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelemen felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelemen felnőtt korban hogy lehet túllenni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Egy beteljesült szerelemmel?
2021. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az illetőnek van barátnője és gyereke ő csak szexet akar de én totálisan beleszerettem.
2021. aug. 22. 14:25
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Egy màsik beteljesült szerelemmel?

Akinek mondjuk nincs csalàdja, és az első lennèl nàla , nem a sokadik ?

2021. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Tegyél érte hogy ne legyen plátói!
2021. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Úgy, hogy az eszedre hallgatsz, és nem találkozol/beszélsz vele többet, csak amíg megmondod neki, hogy ez így nem pálya. Csak hagyod magad megalázni egy ilyen kapcsolattal. Tudatosítsd magadban, hogy mire vágysz igazából (törődés, szeretve lenni, egy normális kapcsolatban, ahol te vagy az első és egyetlen), és fogadd meg, hogy ennél alább nem adod. Csak így fognak tisztelni mások is.
2021. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, miként lehet elfelejteni, túllépni az egészen.

Akik azt írják, hogy egy másik beteljesült szerelemmel, azoknak azt üzenem :Szerintetek mi mit szeretnénk? Sosem volt beteljesült szerelem.. Ha így folytatom, nem is lesz.

A Kérdezővel ellentétben, én még szex ajánlatot se kaptam. De nem is élnék vele. Pedig iszonyatosan vágyom rá. Minden gondolatomat kitölti egész nap ez a férfi. :(

2021. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6os, en nekem is van platoi. En meg nemhogy szexajanlatot nem kaptam, hanem meg vissza is utasitotta az enyemet. Ha en a kerdezo helyeben lennek, orulnek, hogy tetszem neki es legalabb van lehetosegem elcsabitani is.
2021. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most übereljelek titeket?:DDD Én kaptam szexajánlatot nem is egyszer, nem is akárhogy, aztán mindig az lett a vége, hogy meggondolta magát. A forgatókönyv az volt, hogy megkeresett, amikor végre belementem, két napon belül dobott. Nem futok pasi után, elég engem egyszer is kidobni, de utána meg hónapok, másfél év (mikor mennyi) idő múlva meg ott ácsingózik, hogy haragszom-e még, stb.

Hagyjuk is...Nekem se volt soha viszonzott szerelemben részem és már nem is lesz. Ez lehet, hogy az volt, mert közben láttam őt megpusztulni is, de mindegy, köszönöm szépen, bár sok köszönet nem volt benne.

2021. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez pasi amúgy már többször is megcsalta a barátnőjét de én nem tudnák belemenni ilyenbe mert én járnék rosszul.
2021. aug. 22. 16:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is szoktam vele beszélni de tudom hogy szexet akar vannak jelek. Már van 10 éves gyereke.
2021. aug. 22. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!