Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna ha a barátnőtök relatíve gyakran megkérne hogy masszírozzátok meg a hátát?

Figyelt kérdés

A kérdés nem komoly és nem troll.

Nő létemre imádom a hátmasszázst, nyakmasszázst, sportolok is azért is jól esik, meg amúgy is.


Gondolkodom már amúgy egy ideje hogy néha elkéne mennem egy rendes masszőrhöz, de nem találtam eddig olyat aki minden szempontból megfelelne, na meg az nem is ugyanolyan azért.


Nem erotikus masszázsra gondolok, meg nem is ilyen nagyon rákészülős olajos, gyertyás dologra, csak arra hogy pl lefekvés előtt megmasszírozzátok a másikat.


Zavarna ha heti 1-2/2 hetente/x megkérne a barátnőtök?



2021. aug. 24. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2021. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdés komoly* és nem troll:D késő van
2021. aug. 24. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nálunk masszírozás van, abból 10 alkalomból 9 szex van utána.
2021. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én régen sokat jártam kórházba, és ott egy ápoló kérte, hogy masszírozzam meg a hátát: megtettem neki, szívesen cselekedtem, és jól esett neki. Nemrég megtanultam a talpmasszázs alapjait is.

Tehát összesítve nem zavarna, ha ilyet kérne tőlem egy nő.

2021. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én párom nagyon sűrűn szokott masszírozni, hátamat, lábamat,nyakamat, nekem kérnem se kell. Szerintem rosszabb mint egy csontkovács🤣 nem tudnék erre felizgulni😅 de másnapra mintha újjá születnék.
2021. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy ideje szinte minden nap megkér a párom egy hátmasszázsra.

A végén persze nem csak ott masszírozom...

2021. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is imádom maszirozni a páromat
2021. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi utálja ezt, a másik felének meg nem probléma.Az én párom is utál masszírozni, de ő nem szereti azt sem, ha őt masszírozzák.Nagy ritkán szokta csak csinálni.
2021. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a gyakorisagga lenne gond de nem a hátmasszazzsal. Amúgy nem értem miért írod hogy nő létére. A nőknek is van hátizma, fájhat ez-az ugyanúgy mint a férfiaknak. Ilyen az emberi test. Mindenkinek jólesik a masszázs szerintem. Csak ne nekünk kelljen csinálni.
2021. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért így írtam, semmi rejtett szexizmus nincs benne:D


Csak egy szófordulat volt.

2021. aug. 25. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!