Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki valakiből akivel mindennap együtt dolgozom?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A munkahelyemre jött egy külföldi fiú dolgozni, elég hamar elkezdeni udvarolni nekem de én elutasítottam őt. Még mindig kedves de már tartja tőlem a távolságot. Igazán megkedveltem őt, rengeteget gondolok rá. Hogyan felejtsem el úgy, hogy állandóan előttem van?

2021. aug. 25. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ge*i. :D Elutasítottad, de te akarod túltenni magad rajta?
2021. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Inkább nyiss felé, ha érzel valamit. Mentsd a menthetőt - ha még van mit...
2021. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért offolta mert van valami apróbetű a storyban
2021. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elfelejtened? Ha kapcsolatban vagy, mégis foglalkoztat, akkor érdemes lenne az felülvizsgálni.
2021. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!