Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de minek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de minek ?

Figyelt kérdés
Nos eléggé kusza és bonyolult a mi kapcsolatunk. 14 évesen találkozunk először. Nagyon bele szerettem és ő is belém ... De mivel éretlenek voltunk el mentünk egymás mellet... Nekem lett másom akibe sose voltam szerelmes csak szerettem 9 évig voltunk együtt és lett egy közös gyermekük. Meg romlott a kapcsolat és szét mentünk. El költöztem . És az ország másik szélen találkoztam ezzel a sráccal újra . Ki derült neki is lett családja párja. De ott is meg romlott a viszony... És eléggé hamar ismét fell lobbant ami akkor volt... De amikor oda került a sor ő visza ment a párjához a gyerek miatt. Én ezt nagyon nehezen élem meg jelenleg hisz szeret és én is őt és mégsem lehetünk együtt. Próbálom elengedni de nem tudom. És idő közben ki derült hogy gyermeket várok tőle ... Annyira kétségbe vagyok esve nem tudom mi lenne a jó döntés jelenleg... Egyszerűen nem látom a fényt az alagút végén... köszönöm szépen hogy elolvastad..

2021. aug. 26. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem becsülöd magad eléggé, hogy mást/újat keress. Csak ülsz a húgyos pocsolyában, mint a sertés.
2021. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretne veled lenne, egy gyerek nem ok arra, hogy egy rossz házasságban maradjon, nem beszélve arról, hogy a veled közös leendő gyereket is választhatta volna.. Most egyedül vagy, és ez így is fog maradni, inkább azon kellene elgondolkodnod, hogy fel tudsz -e két gyereket egyedül nevelni.
2021. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja hogy terhes vagy?
2021. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Találd ki fixre, hogy mit szeretnél vele és mondd is meg neki!
2021. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne szüld meg ezt a gyereket.
2021. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mond el neki hogy babát vársz.

Ha szeret valoban, akkor nem tétovázna közted és az "asszonya" között

Hidd el, voltam hasonlo helyzetben.. kiderült de akármennyire szerettem, be kellett lássam hogy csak egy harmad hegedűs lehetek. Én meg nem vagyok az a fajta aki szét választ embereket. De ha ő téged szeret, akkor vállal téged és a gyereket.

Ha viszont nem, akkor tudod hogy te is csak egy "harmadgededűs voltál aki jó volt épp amikor unatkozott mert otthol nem kap eleget enni.

Aztán döntessz hogy meg tartod a picit vagy sem

2021. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!