Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek szerelemből szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek szerelemből szoktak össze jönni valakivel?

Figyelt kérdés

Sosem voltam szerelmes, nem is volt még barátnőm, mert nemigazán vagyok szerencsés a csajozásban. Viszont akárkivel haladtak jól a dolgok kezdetben az ismerkedésnél, elöre tudtam hogy ha összejönnénk nem lennék szerelmes.


Ez igy normális? Ha összejön az ember valakivel akkor általában kamuzások vannak hogy van szerelem, vagy csak szerelemből keres az ember hosszútávra?


F20



2021. aug. 29. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elején kölcsönös szimpátia és vonzalom van. Aztán ahogy egyre jobban megismerjük egymást, egyre több a közös élmény, fokozatosan mélyül a kapcsolat, kialakul a szerelem.
2021. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először csak vonzalom van egymás felé, abból alakul ki a szerelem. Vagy nem 🤷‍♂️
2021. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyertelmuen csak akkor jon ossze az ember amikor szerelmes. Maskulonben nincs értelme. Boldogtalan taszitast senki nem akar.
2021. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Te valami szellemi fogyatékos vagy, kérdező?
2021. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpatikus és vonzó akinél kezdeményezek, de csak szexuálisan. Amikor meg már mondjuk néhány hétig beszélgetünk akkor amolyanfajta barátság félét érzek. Azt sem tudom mi az hogy szerelem, mit kellene akkor éreznem ha az vagyok.
2021. aug. 29. 18:50
 6/10 A kérdező kommentje:
4es miért is?
2021. aug. 29. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

#6:


ezért:


[link]

2021. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es, pont ezért irtam ki a kérdést, mert fogalmam sincs hogy szokott lenni ez másoknál😂😂
2021. aug. 29. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy jó párkapcsolatban a párod a legjobb barátod, hiszen vele töltöd a legtöbb időt, vele osztod meg az örömeid, a bánatod, de emellett még a testi örömök is fokozzák az összetartozás élményét. Hát valami ilyesmiből áll össze a szerelem...
2021. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
A magyarok Mo.-n nem, hanem a CSOK, a manika, a Babavárócuccok, a lakás-ótókatámogatások miatt: érzelem ezek mögött aligha van.
2021. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!