Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már hogy plátói szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy plátói szerelmeddel később sikerült osszejonni? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt még ilyen
2021. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Most is együtt vagyunk. 3 évig voltam belé titkon szerelmes, általános iskola 7.-ben kezdtem. Gimi első évében rámírt hf miatt és fél éven belül összejöttünk :) Jó volt a beszélőkém és belémzúgott, onnan meg sima liba volt :D Addig nem igazán vett észre mert másféle barátaink voltak, de egyébként sok bennünk a közös, csak ezek ilyen felszín alatti dolgok. Nem volt rossz döntés, sőt, azóta is hálát adok a felsőbb erőknek, amiért jó voltam angolból, és tőlem kért segitséget :) Tanuljatok fiatalok!! :D
2021. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Összejöttem vele 2 napig. Utána rájöttem, hogy egy idióta. :) De szép volt az a 2 nap azért. Egész nap csókolóztunk, azóta sem csókolóztam olyan jót senkivel.
2021. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nem kellett volna.
2021. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A plátói egy ideálkép, amit az ember egy elérhetetlen, vagy vélt elérhetetlen személyhez kapcsol. Ezért, ha véletlenül realizálódik, 99% csalódás lesz.
2021. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, pedig már 43 éves vagyok.
2021. szept. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis
2021. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan volt már, hogy régebben, amikor kis csúnyácska voltam és tetszett egy srác általános/középsuliból, akkor viccet csinált belőlem és piszkált, kitette a lábát az ebédlőben, hogy elessek a tálcával, kinevetett a haverjaival, elvette a cipőmet és fociztak vele, stb. Aztán már most, amikor felnőtt, dolgozó nő lettem kikupálódtam, és ő meg az akkori sulis haverjai kezdtek el utánam teperni, próbálkoztak, közösségi médián végiglikeoltak meg követtek, és nem győztek bocsánatot kérni, hogy anno annyit piszkáltak. :D De nekem akkor már nem kellett egyikük sem.
2021. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!