Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ertelme? Adott egy pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme? Adott egy pasi. Január óta ismerem,randiztunk párszor. Nyár elején megszakadt, most újra talizgatunk.

Figyelt kérdés
Világ életében nehezen kötődött, rengeteg idő,elmondása szerint évek kellettek ahhoz,hogy valakit igazán megszeressen. Nálam is abban a szakaszban van,hogy kezdett megszeretni, de azt mondja,rengeteg fokozata van ennek. Kérdeztem,hogy szerinte tudna - e komolyabb érzelmekre irántam idővel.Azt mondta, hogy lehetséges,igen. Az a kérdésem,hogy érdemes - e rá várni,arra,hogy megszeressen? Én meg mindeközben iszonyat szarul vagyok,mert szeretem.
2021. szept. 12. 07:09
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Jól emlékszem, ő 40+-os?


Nézzük csak: kötődési gondjai vannak, pszichológus nem látta, nem is akarta megoldani.


Én nem foglalkoznék vele, de szerintem kaptál már hasonló válaszokat ugyanerre a kérdésre.

2021. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem meg ezt. 35 éves
2021. szept. 12. 08:19
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Akkor szimplán nem egyedi az eset.


Mennyire ismered, mint embert?

2021. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehezen enged be az életébe. Beszél ő,elmond dolgokat,de mélysége elmondása szerint is idővel alakul. Úgy jellemezte magát,hogy könnyen alakít kapcsolatokat,de a mélyebb szintre nehezen megy. Találkozni is ritkán taliztunk, pl neki elég egy heti egy,nekem nem. Mikor kérdezem,mondja,hogy idővel változni fog, csak én ezt egyre nehezebben viselem és egyre feszültebb vagyok
2021. szept. 12. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez fura, hogy ev eleje ota ismerkedtek, aztan megszakadt a dolog.. en arra kovetkeztetnek, hogy akivel csak ugy megszakad, az nem akarja igazan komolyan velem, nem erdeklem elegge. semmi garancia nincs ra, h nem fog ismet megszakadni az ismerkedes.


nem vagyok se pszichologus, se anyuka, se ingyenes lelkisegely szolgalat, hogy egy felnott ember allitolagos kotodesi problemait en probaljam megoldani.

nekem ez igy felejtos lenne. plane, h legtobb esetben ez a ‘nem tudok kotodni’ duma csak bullshit es valojaban csak nem akar kotodni v szimplan mas no van a dologban vagy erdektelen.

2021. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom. De viszont már a legeslegelso randin vázolta, hogy neki idő kell mindenhez és akkor még nem volt úgy,hogy osszejovunk
2021. szept. 12. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már most beteg, el kell engedni.


Miért jó ilyen problemahalmazt a nyakatokba venni ? Mit tudnak ezek ?

2021. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy kapcsolat és benne az érzelmi oldal fokozatosan alakul ki és mélyül el, az teljesen természetes.

Viszont ez csak úgy működik, ha van egy fejlődési íve a dolognak. Sokszor leírtad már ezt a kérdést, hogy te szereted, ő meg csak kezd megszeretni...

De arról semmit nem írsz, hogy a találkozásaitok alkalmával mennyire érzed magad jól vele, akkor tudja-e nyújtani azt, amire vágysz, a köztes időben van-e köztetek kölcsönös kommunikáció...

Amíg csak azon pörögsz, hogy szeressen és nem tudod kiélvezni azt, ami VAN, addig garantáltan szenvedni fogsz ebben a kapcsolatban és nem fogtok tudni együtt fejlődni, mert te folyamatosan csak egy távoli cél felé tekintgetsz, nem a jelenben vagy vele.

2021. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!