Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan olyan van akiknek 20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan olyan van akiknek 20-25 évesen jön össze az első párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ez későnek számít?
2021. szept. 13. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 22 évesen volt az első pár hétig tartó valami amit nem neveznék párkapcsolatnak. Szóval most 25 évesen ezek szerint ideje lenne.
2021. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amire azt lehet mondani hogy komoly, nem csak pár hetes valami, az 23 évesen lett először.
2021. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

27 évesen jött össze az első barátnőm. Addig qrváztam. Megalázott, megcsalt félredobott.

Nem sokkal később összejöttem egy 18 éves csajjal. 1 hétig tartott egy dugás volt benne. Meglopott. Kidobtam.

28 évesen jött egy csöcsös-faros, kis húsgombóc. Imádtam. Feleségül vettem. Buta volt mint a tök mégis folyamatosan porig alázott és megcsalt. Azóta csak qrvázok. 45 éves vagyok, 10 éve kártyafüggetlen. Csak a qrvák! Amit az asszony leélt, ma felépítettem újra. Igaz örököltem is a szüleimtől, de most itt vagyok havi 650-es fizetéssel ami tudom, hogy nem sok, de egyedül nagyon jól elvagyok belőle. Van kocsim, 3 lakásom (2 ingatlan egy vidéki városban, amiket albérletbe adok ki, meg egy nagy ház, szép kerttel amiben lakom). Van jókora anyagi megtakarításom. Nem tudom megosztani senkivel, de ennyi sérülés után nem is érdekel. Amúgy sem kellenék egy nőnek sem, mert nem ütöm meg a mércét sem külsőleg, sem anyagilag. Ezt kaptam.

2021. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
24 voltam, mikor lett csajom. Szerintem késő, de addigra jött össze. De amúgy mindegy, úgysem tudsz visszamenni az időben.
2021. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 23 évesen (nő vagyok) és sajnos egyértelműen későnek érzem
2021. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moozygoo ***** válasza:

Nekem is huszonéves koromban volt az első párkapcsolatom, viszont !

minden barátomnak, haveromnak volt már jóval előtte párkapcsolata.

2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!