Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy rosszfiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy rosszfiú?

Figyelt kérdés
Milyen egy tipikus rosszfiú szerelem, párkapcsolat terén?

2021. szept. 20. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Jól megver.
2021. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Egy JÓ rosszfiú alatt azt értik, amikor a csávó egy suttyó (ki tudja honnan a pénz, de abból sok van), kapcsolat terén viszont odaadó, hűséges stb. (Mert ugye annyira azért ne legyen rossz, hogy más nőket nézeget!4!4)


Szóval ez egy önkényesen meghatározott fogalom.

2021. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Alap értelmezés szerint problémás, iszik és/vagy drogozik, nehéz természete van, de jól néz ki, ezért tapadnak rá a nők, és szemet hunynak minden felett. Párkapcsolat terén néha jól elver, de megbocsájtod, mert jó vele a szex, és különben is nem tehet róla, őt is verte az apja.

De vannak a jó-rossz fiúk, akik csak jól néznek ki, de kedvesek, rendesek, nem vernek, na ők nem kellenek senkinek. Vagy ha mégis, akkor hamar meg lesznek unva, csalva, ki lesznek dobva. De ne keressünk logikát, ilyen az emberi természet.

2021. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
ezt a rosszfiuzas csak az incelek maniaja itt az oldalon, egy notol se hallom, hogy a ‘rosszfiukra’ bunka. illetve max az olyanokra, akik hatarozott kiallasu, vagany ferfiak, de direktbe senki nem bukik a suttyo bunozokre, ha erre probalt utalni a kerdes.
2021. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Alapjáraton így éltem, ilyen voltam. Balhés, drogos, kétes üzletek, rendőrségi ügyek, senki nem létezett számomra, csak saját magam, leszartam a nők érzéseit, felelőtlen voltam, és ostoba, aki nem akart felnőni.


Javaslom rosszfiú, és jófiú helyett férfit keress. Egész más minőség.

2021. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
A rosszfiuk po t h nem verneknde jah tudnak kapcsolatban is aljaskodni de irto szenvedellyel elik meg
2021. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

*pont


Értenek nagyon is a nőkhöz

2021. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
87%
Kihúzza az usb-t a számítógépből anélkül hogy a kiadásra kattintana előtte.
2021. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

4# :'D


Sok nőtől láttam ilyen kommentet (már ha nem egy incel bújik meg a válaszok mögött, ki tudja 🤭)


Amúgy meg melyik nő vallaná ezt be (még saját maga előtt is?) Max a bátrabbak és azok is anonim (lásd, amiről az elején írtam)

2021. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy komplex fogalom, csakúgy, mint a "jófiúság"


Alapvetően két személyiség áll a háttérben a két kifejezés mögött: a szabályoknak ellenfeszülő "rosszfiú" és a szabálykövető magatartás (ők a jófiúk).


Valójában ez nem más mint két életstratégia.

2021. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!