Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a “párom” egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a “párom” egyik legjobb barátjába?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet van közös programunk a “párom” (még nem vagyunk házasok) legjobb barátjával, nekem meg nagyon megtetszett a fiú. Minél többet talizunk vele, annál jobban odavagyok érte. Mindig megnevettet, nagyon jól érzem magam a társaságában, viszont néha úgy néz a szemembe, mintha nem is tudom.. mintha tetszenék neki.. vagy nem tudom olyan furán néz a szemembe olyan, hogy is mondjam.. hogy ezt gondolom: úristen, hogy tud így nézni? 🤩 olyan gyönyörűek a szemei..

Legutóbb is óvatosan nézegettem a nadrágját ahol a pénisze van, nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy milyen neki.. illetve legutóbb amikor tervben volt a baráti összejövetel egy programra akkor megkérdezte tőlem, hogy megyek én is? Meg amikor mondtam neki, (mert olyan téma volt) hogy nagyon féltékeny a párom akkor azt mondta, hogy megérti, hogy féltékeny.

Szerintetek tetszem neki? Illetve beleszerethettem? Alig várom, hogy megint talizzunk vele.. 🙈


2021. szept. 20. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Látja mekkora labanc vagy, így megérti, hogy a párod féltékeny. Jó, hogy nem vagytok házasok, de ha ne adj' Isten feljönne, akkor kategorikusan mondj nemet.
2021. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Látszik hogy kamu...
2021. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Gyenge kamu, nem lett poénos
2021. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!