Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számodra mik azok a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mik azok a fontos dolgok, amiknek feltétlenül meg kell lennie egy partnerben?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben is érdekelne, mint a sablonos őszinteség, hűség stb. jellegű válaszok. Tehát rendelkezhet valaki ezekkel a tulajdonságokkal, ha pl. te szeretsz utazni, ő pedig nem igazán szeret kimozdulni, vagy neked van egy kutyád, aki a szobában/ágyban alszik, és számodra ez fontos de őt ez taszítja.

Így én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a válaszolónak mi az, aminek mindenképpen meg kell lennie a jövendőbeli vagy jelenlegi párjában, mivel azok nélkül számára az nem egy működőképes kapcsolat.

A válaszok végén ha leírnátok a nemeteket és a szexuális irányultságotokat, annak nagyon örülnék.



2021. szept. 22. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha eltekintünk az alapoktól, akkor az egyik legfontosabb számomra hogy legyenek céljai, legyen benne valami más mint bennem, hogy tudjon valamit átadni, valamit ami által jobb ember lehetek, fejlődhetek.. motiváljon. Legyenek érzései, ne adja a kemény macsót, hanem igenis mutassa ki ha elgyengül, élje meg az érzéseit. Egyezzenek a szexuális igényeink. Tudjon kielégíteni szexuálisan és érzelmileg is egyaránt. Ha pedig netalántán művész esetleg zenész az már fél siker.


Ami abszolút kizáró ok:

Nem szereti az állatokat

Nem szereti a zenét, vagy olyan zenét hallgat amibe nincs érték sem zeneileg sem szövegileg

Hajlamos az agresszióra

Pénzével akarja megvenni a szeretetem

Felszínes, elhagy ha felszedek pár kilót, esetleg szóvá teszi ezt.

Alkalmatlan hosszabb beszélgetésekre

Elzárkózik az önfejlesztéstől, és megelégszik a langyos vízzel amibe él

Nem szereti a gyerekeket


19/L Biszexuális

2021. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Okos és tájékozott, jó kedélyű, vicces, ambíciózus, sportos, belevaló, kockázatvállaló, jól öltözött, divatos, spontán, hűséges, erotikus, jó az ágyban, szereti a szexet, szenvedélyes, megbízható.


KB ezek azok a tulajdonságok, amiket fontosnak tartok és szeretek.

2021. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Okos, értelmes, olvasott, megbízható, hűséges, férfias.

N 44 hetero

2021. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Képzeld ide a szokásos sablonos dolgokat, mert azok kellenek. Pluszban kiegyensúlyozott, magas IQ és EQ, illetve asszertív kommunikáció.


Amik nem a sablonos dolgok:

1. Nálam a kutya családtag, benn van a házban, ebben nincs kompromisszum a részemről.

2. Zéró toleranciám van a dohányzással, rendszeres ivással, alkalmi részegséggel, drogokkal szemben. Tőlem absztinens is lehet a pasi, sőt tőlem is elvárhatja, hogy soha ne igyak alkoholt, ha ezen múlik.

3. Nem tűröm a féltékenységet minimálisan sem. Nem hiszek abban, hogy létezik egészséges féltékenység.

4. Ne legyen túl társasági. Persze legyenek szociális kapcsolatai, ne én legyek az egyetlen ember, akivel beszélget, de én nem tudok mit kezdeni azokkal az emberekkel, akik állandóan társaságban pörögnek.

5. Lehessen vele nagyokat beszélgetni, ne ott álljon meg a napi kommunikáció, hogy kivel mi történt aznap. Kevés lelombozóbbat tudok ennél elképzelni...

6. Adja bele a szívét-lelkét a kapcsolatba, higgyen abban, hogy ami az enyém, az tied. Én is ilyen típusú vagyok. Aki felezgetni akar egy fagyit is, meg aki nem hagyja, hogy én meghívjam egy fagyira, merthogy ő a férfi, azzal nem egymást keressük.

7. Ne a szex körül forogjon az élete... számomra nincs annál vágyölőbb, mint amikor valaki állandóan dugni akar, és még érzelmileg is zsarol miatta. Inkább legyen kevesebb akkor, de az minőségi.

8.Ne akarjon hagyományos nemi szerepeket rám erőltetni. Én is cipelem a 20 kilós cementes zsákot, én is lerakom a járólapot, ő is vegye a kezébe a porszívót és a fakanalat.

9. Olvas. Nekem az, aki nem olvas, és esetleg büszke is rá, az teljesen kizárt. Nem várom, hogy az szépirodalom legyen, lehet ismeretterjesztő, igényes szórakoztató irodalom, stb.

7.

2021. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1, #4


Nagyon jó válaszok, pontosan erre gondoltam. Ezek az elvárások egyénenként változóak lehetnek szemben a tipikus őszinte, hűséges, értelmes és további tulajdonságokkal, amiket természetesen minden ember elvár. Mindezek mellett egy beszélgetés alkalmával sem mellékneveket kezdek felsorolni, ha arról kell beszélnem, hogy mit várok el egy párkapcsolatban.

2021. szept. 22. 18:19
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Szenvedely vadság engem akarjon nagyon. Ilyesmi.


Sajnálom hogy ez ritka. A legtobb olyan hétköznaoian "semmilyen"

2021. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*Hetero nő
2021. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*hétköznapian
2021. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy vad személy, de szeretek gondolkodni. Így aztán a másiktól is hasonlókat várnék el. Adjon magára, tudjon értelmesen gondolkodni, legyenek céljai, tudjunk jókat beszélgetni, tudjunk megbízni egymásban mert őszinték vagyunk, legyen képes korrektül kommunikálni, értékelje jól a dolgokat, ismerje fel a hibákat. Ha ez az alapszemélyiség megvan, akkor jöhet bármi. Kevésbé érdekel a külsője, a nemi életet úgy intézzük ahogy jó nekünk, felőlem hallgathat akármilyen zenét, dolgozhat akárhol, érdeklődhet bármi után. Azokat tujuk együtt is csinálni, vagy ha valami nem tetszik egyik-másik félnek, akkor csak külön. Egy hosszú kapcsolatban alapvetően arra vágynék, hogy legyünk képesek reálisan megvalósítani a hosszú kapcsolatot, ehhez pedig szerintem gondolkodás kell. Problémák és ellentétek mindig is lesznek, de azt meg lehet beszélni és lehet tenni ellene. Eseti ügyek engem nem érintenek meg.
2021. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Intelligens, hasonlóképpen gondolkozzon a világról.

Kommunikatív, bármit meg tudjunk beszélni, könnyedén oldjuk meg a problémákat, nehézségeket.

Érdekelje a világ, környezete, akarjon tanulni, fejlődni, közösek legyenek a céljaink.

Empátia, tisztelet, ne csak olyan személy felé, akitől akar valamit, hanem természetes legyen a normális viselkedés

Őszinteség, erkölcs, ne kelljen azon aggódnom, most éppen hogy állunk, vajon valóban oda ment el, ahova mondta?

Nem utolsó sorban kölcsönös vonzalom, amit ki is tud mutatni.

2021. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!