Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki ezt mondja akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ezt mondja akkor tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk, mindketten, eléggé céltudatosak. Az utóbbi időben nekem egy komoly, fontos pályázat jött össze, és amikor elismertek, ő azt mondta hogy örülne ha majd az ő lánya is ilyen lenne mint én.

Máskor is mondott már jóleső dolgokat. Meg is írta nekem, hogy mindig milyen kedves vagyok vele meg hogy szép vagyok szerinte. Előadások után együtt szoktunk hazamenni és mindig hív hogy maradjak még kicsit beszélgetni. Többször vettem azt is észre, hogy néz engem.



2021. szept. 23. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát ezek alapján nehéz megmondani. Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak kedvel.

Nekem az a “bárcsak ilyen lányom lenne a lányom” megszólalás elég barátzónásan hangzik.

2021. szept. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
67%

Ez mindössze annyit jelent, h anyu mellett téged is megdugna.


Persze, a habosbabos sztorit vàrtad, de jobb szembenézni a realitàsokkal.

2021. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert közben meg képeket keres rólam a neten
2021. szept. 23. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Persze, addig azokra veri. Már előre látható, hogy megleszel neki, ha ennyitől elájulsz.
2021. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvált? Ha nem, akkor ne foglalkozz vele!!!
2021. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
68%
Elég elvetemült ötlet ezen, a nagykamaszok uralta oldalon ilyen témájú kérést kiírni. Igen, kérdező, tetszel neki és többet szeretne, mint barátság. Hogy mennyivel többet, azt majd a jövő, illetve a te hozzáállásod fogja eldönteni.
2021. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!