Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az istent akar komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az istent akar komolyan nagybátyám 46 éves létére egy 28 éves 1 gyerekes anyától? F24

Figyelt kérdés

Amióta megtudtam,hogy ott van neki ez a nő és amiket láttam,hogy megtett érte azóta esküszöm nem tudom tényleg mit akarhat tőle már csak a korkülönbség miatt is.Egyszer ide hozta pár napra meg ide is akarta a környékre költöztetni a nőt.Mindezt úgy hogy se munkája,se pénze semmije nem volt a csajnak.Nagybátyám keresett neki munkát,albérletet meg miegymást sőt az albérlet első hónapját ő fizette ki helyette mert ugye nem volt munkája.Az albérlet dolog után sunyi módon visszament Szegedre és hát mi pest alatt lakunk így hát laza 3 óra szerintem kocsival oda az út.Amióta aztán ha jól tudom akkor valami tanyán lakik Szeged mellett vagy valamelyik volt exénél amelyik nem engedi dolgozni mert attól,hogy a csaj megint lelép vagy mit tudom én már.Ilyen nő kell nagybátyámnak aki csak így viszi azt a pénzt amit a büdös életbe nem fog viszont látni.Egyszer még a rendőrök is itt voltak nálunk mivel azt hiszem ideiglenesen vagy hogy ide volt bejelentve.Itt csak annyi volt hogy az apja nem érte el a lányát és egyből telefonált a rendőrségre akik kapásból hozzánk jöttek ki.Inkább nem is folytatom,hogy mik voltak itt inkább csak 1 kérdésem lenne.

Mi az istent akar még mindig a nőtől?



2021. szept. 23. 18:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
41%
Nagybátyád egy kivénhedt fószer aki nem tud magával mit kezdeni.
2021. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Mit akarna? Szexet. Erre azért nem olyan nehéz rájönni, annak ellenére sem, hogy a viselkedése se nem pozitív, se nem példás.
2021. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
46 évesen jön a kapuzárási pánik, egy 28 éves nő jó orvosság lehet erre. Egy félrecsúszott életű gyerekes nő akit a rendőrök keresnek, és szinte hajléktalan... 😅👍 A nagybátyád egy idióta....
2021. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagybátyám nem olyan ember aki szexet akarna egy ilyen nőtől.Ahogy ÉN látom ez szerintem kapuzárási pánik vagy csak szimplán papucs lett egy nőtől aki meglátja benne a lehetőséget arra,hogy jobb legyen az élete.Nagybátyámnak ha volt talán 2 kapcsolata élete során úgyhogy pont nem olyan akinek szexre kéne egy nő.
2021. szept. 23. 18:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerelmes a csajba.
2021. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor szeretnéd még feltenni ezt a kérdést?

Amúgy meg mi közöd hozzá?

2021. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

"Nagybátyámnak ha volt talán 2 kapcsolata élete során úgyhogy pont nem olyan akinek szexre kéne egy nő."


Ne legyél hülye, szerinted milyen szexhiánya (de legalábbis általános nőhiánya) lehet az embernek, ha 2 kapcsolata volt életében?

2021. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Nagybátyád mit akar egy 28 éves nőtől? MINDENT!


Megsúgom, hogy a nagybátyád középkorú, akiknek ritkán csurran cseppen valami huszonéves nő. Az meg, hogy gyereke van a nőnek, tök lényegtelen, a nagybátyád nagypapa korú szinte! Nem tudom mit gondolsz, de apának már idősecske, ráadásul a korosztálya(35-45) női tagjainak már mind van gyereke, sokuknak tini gyereke! Szóval neki kifejezetten jó fogás a huszonéves gyerekes nő!


Pláne, hogy csak két kapcsolata volt, semmit sem tud a nőkről, biztos nem valami nagy eresztés. Azzal villog a nőnél, amivel tud, a pénzével.. A nő sem semmi, hogy kihasználja, de őszintén, az ilyen emberek egymáshoz valóak..


Szóval tömören, a nagybátyád huszonéves nőt akar magának(igen, dugni is és kapcsolatra is!), amiből csak ilyenre futja neki, pénzzel próbálja megfogni, hátha megy.


Nincs ebben semmi extra, sok idősebb pasi vágyik fiatalabb nőkre(egyébként fujj szerintem is), és olyat dugnak, amilyet meg tudnak szerezni, kézzel, lábbal, pénzzel, kocsival, lakással, kapcsolatokkal. Nem tudom, mit csodálkozol.


30 éves nő vagyok, és a nagybátyád még nekem is öreg, bárhogyan is néz ki, és bármennyi pénze is van.

2021. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Isten ments az ilyenektől is, mint Te.

Mi közöd van hozzá? Neked nincs életed?

Nagybátyád kérdezted már?

2021. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagybátyád az egygyermekes anyukák védőszentje. Csakis a kötelességét teljesíti.
2021. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!