Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Exem szakitott velem februarban, de utana meg beszelgettunk mint baratok 2 3 honapig, de aztan sajat dontesbol letiltottam, mert igy nem tudtam elfelejteni, ha beszelunk. Utana levolt tiltva egeszen 2 hettel ezelottig, amikor is feloldottam, mert ugy voltam vele, hogy mostmar kihevertem, de kivancsi voltam, hogy mi van vele es rairtam. Kiderult, hogy pasija van, de amin meglepodtem, hogy nagyon orult neki, hogy beszelhet velem ujra es beszeltunk azota sokat, de en meg mindig szeretem ot arra jottem ra es ez miatt ugy dontottem, hogy letiltom ujra es ezeket kozoltem vele is. Mire elkezdte mondani, hogy ne tiltsam le mert milyen oromot okozott az neki hogy en beszelek vele stb. De persze csak baratkent tekint ram...szerintetek lenne eselyem ot visszacsabitani vagy eselytelen es inkabb tiltsam le es soha tobbet ne oldjam fel?
2021. szept. 27. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Ha el is tudnád csábítani, akkor tőled is vihető lenne. Főleg, hogy már egyszer szakított veled. Ti barátok nem sűrűn lesztek, a agad érdekét nézd, ne az ő kedvében akarj járni, neki is megvan az élete.
2021. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a fenének beszélgetsz az exeddel? Magyarázzad már el nekem mert ezt nem értem! Keress egy másik nőt és arra koncentrálj az exedet megy hagyjad békén!!!
2021. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!