Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl idős hozzám? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl idős hozzám? Szerintetek mennyire reális és elfogadható egy ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, 2001-ben születtem. Van egy lány, aki pontosan 10 évvel idősebb nálam, 1991-ben született. Gyerek korunk óta ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk de egy éve kb nagyon közel kerültünk egymáshoz. Sok időt töltünk együtt és elég sok közös programot is szerveztünk. Ő 2 éve szakított a barátjával mert kiderült hogy van egy gyereke és nem mondta el neki. Gondolkoztam azon hogy megpróbáljam-e új szintre emelni a kapcsolatunkat, de kicsit elbizonytalanodtam, amikor másokkal beszéltem erről. Vannak akik szerint áthidalhatatlan ez a korkülönbség (szerintem is nagyon sok, de nem tudom hogy mennyire vészes). Vajon túl sok? Működne a dolog? Milyen hátrányok származhat aki belőle?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 29. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Túl sok, ha hosszú távra terveztek. Amikor te 40 leszel, erőd teljében, ő meg 50 és klimaxol, mit fogtok csinálni? Ha tényleg szereted őt, engedd el.
2021. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok. Neked most indul az életed, semmi egzisztenciád, ő meg valószínűleg már családra, gyerekre vágyik, ami neked nagyon nem aktuális.
2021. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Neked van gyereked?
2021. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, beszéljétek meg ha ott tartotok ki mit szeretne az élettől.
2021. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom!


Ha a családod és/vagy a csaj nem pénzes, akkor ez nem fog működni.


Gondolj bele! Ő 30, mire neked lesz diplomád, és melód, és normális fizud, az 5-10 év. Akkor ő 35-40 éves lesz. Neki akkor baba, lakás, autó kell.

És közben te? Kispuncik a fősulin, a bulikban...ahová ő már nem fog menni, mert neki nem szórakozás egy rakás fősulis kretén alkesz, egy romkocsmában.

2021. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5

Én sem járok ilyen helyekre. Nem vagyok nagy bulis, sem alkesz.

Jövedelmem, lakásom stb van. És reményeim szerint gyarapítani is tudom majd. Itt a gond kimondottan a korral van.

2021. szept. 29. 21:19
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

6.-ra.


Nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeee...!!!


20 azaz, HÚSZ, évesen, lakást örökölhettél, de jövedelmed...na, jó, az is örökség?

Mert az árufeltöltői éhbér nem jövedelem!


(Vagy most benyögöd, hogy magadtól tanultad ki az ÁJTÍS mérnöki okosságot, és most 2,3M-ért bikojint bányászol?

2021. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Te ismered magatokat, hogy természetileg mennyire passzoltok. Én ismerek ilyen párt, akiknél 12 évvel idősebb a nő, és kb ilyen korukban jöttek össze. ...bár inkább úgy öt évvel később...25 éve együtt vannak. Csak amiről tudok...De tényleg, az számít nagyon, hogy mennyire passzoltok. Vagy te vagy komolyabb gondolkodású a korodnál, vagy a lány fiatalosabb. Vagy valahol középen találkoztok :)
2021. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem egy párt ismerek, akik közül a nő 5-7-10 évvel idősebb. Nem látszik, boldogok, gyerek is van.

Amit itt valaki a klimaxról ír, marhaság. Az akár 35 éves kortól is jelentkezhet. A szexben oedig nem számít.

2021. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez de beteg...
2021. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!