Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért az a normális elfogadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a normális elfogadhato az embereknek, hogy kicsi korkülnöbség van a szerelmesek között,meg fiú idösebb a lánynál?

Figyelt kérdés
sokan nagy kork ülönbséget,fiatal férfi idösebb nő kapcsolatot,2 eltérü nemzetiségü kapcsolatát,nem helyeselik

2021. szept. 30. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell azzal törődni, ki mit gondol. Csak légy boldog szeress és szeretve légy.
2021. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem érdekel mások kapcsolata, de volt minden a felsoroltak közül (jóval idősebb nő / külföldi barátnő) és okozott is problémát a kapcsolatban. Szóval én egyiket sem preferálom. Ez viszont, jó székelyesen, "én dógom". :)
2021. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert a legtöbb ilyen kapcsolatnak nincs jövője, a felek naivan belemennek, majd néhány év után maguktól is rájönnek, hogy a dolog nem működik, csak rabolták egymás idejét. De én nem rosszallom, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. 🤷‍♂️
2021. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Inkább az a gond, hogy mindenki a más dolgával foglalkozik a sajátja helyett 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem szégyen mások hibáiból tanulni, de mint mondtam, mindenki úgy rontja el a saját életét, ahogy akarja. Az okos más kárán tanul, az átlagos a sajátján, a hülye meg abból se.
2021. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Semmi közünk hozzá, de amúgy igazuk van, nincs értelme olyannal összejönni, ha az apja is lehetne ..
2021. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi a baj kerdezo, hoztal egy szokatlan dontest, de felvallalni mar nem birod? Akkor ez kirol mond el mit?
2021. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Mert a tapasztalat azt mutatja, hogy nagy kor-, vagy kulturális különbséggel nem működnek jól a kapcsolatok. Én ismerőseim között is van rá példa, 10 éve ölik egymást.

Tehát amikor ilyeneket mondanak, fogadd el, hogy tapasztalatból teszik.

2021. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért tegyük hozzá: kivételek mindig vannak. Az ismerettségi körömben van működő nagy korkülönbséges kapcsolat, sőt, többdiplomás és szakmunkás kapcsolat is, és Ők az egyetlen páros a környezetemben akiknek tökéletesen működik a kapcsolata tizenéve.
2021. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

#9

A lottón is van időnként ötös találat, de azért az egzisztenciánkat mégse a lottózásra építjük.

2021. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!