Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a nővel jól kijövünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nővel jól kijövünk egymással, facebookon elbeszélgetünk minden titkot elmesélünk egymásnak meg kiöntjük egymásnak szivünket,problémáinkat,akkor csak sima barátság van köztünk?

Figyelt kérdés
Ha a nővel jól kijövünk egymással, facebookon elbeszélgetünk minden titkot elmesélünk egymásnak meg kiöntjük egymásnak szivünket,problémáinkat,de mindegyikünk ismerkedik mással akkor csak a nő és köztem sima levelezés vagy sima barátság, vagy van esély más kapcsolatra?

2021. szept. 30. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Friendzone-ban vagy. Lépj tovább, keress olyan csajt, akit férfiként érdekelsz l, ezt a "nőbarátot" meg fokozatosan - de azért ne túl lassan - építsd le! Az ilyenekből soha nem lesz kapcsolat, csak évekig tartó szenvedés, epekedés, aztán a végén súlyos koppanás, amikor veled együtt választ menyasszonyi ruhát, amiben hozzámegy egy alkoholista bunkóhoz.
2021. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor van esély kapcsolatra, ha abba az irányba lépsz. Ne facebookon lógjál! Hívjad el túrázni hétvégén, beszélgess élőben, mutasd ki érdeklődésed, fogd meg a kezét, stb.
2021. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van az egyesnek. Én még olyan friendzoneban is voltam már, amiben pár alkalommal meg is dugtam a csajt. Miután megtudta, hogy érzelmeim vannak iránta, utana dugni mar nem akart, csak közös programokat amiken epekedhetett nekem a fiúról aki semmibe nem nézi de ő kell neki.
2021. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

#3

Sajnos ja. Ha kellene neki a kérdező, arról már tudna.


Persze #2-nek igaza van, el kell egyszer-kétszer hívni valahová, hátha a csaj erre vár, de kb. 10% az esély, hogy ez a helyzet. Mindenesetre egy próbát megér, vesztenivaló nincs.

2021. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A leírás alapján olyan mintha a baràtnője lennèl🤢


Kevés

2021. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek! Én éppen most vesztettem el a legközelebbi lány barátomat valami hülyeség miatt.
2021. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 nagyon jól vázolta a helyzetet a végkimenetellel együtt. :)
2021. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindekinek ment a zöld kész.köszönöm a sok választ.első válaszolo válasaz tanulságos,megfontolando
2021. okt. 7. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:
#3, szerintem ezt csak elkapkodtad. Ha vársz a vallomással, ő pistult volna beléd.
2021. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!