Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy fiú barátom,hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú barátom,hosszú évek óta ismertük egymást,még gimiből.nagyon szoros barátság lett,és közös jó társaság alakult.Nekem meg se fordult a fejemben hogy összejöjjek vele,hisz ismertem és volt egy alap véleményem..(Megváltozhat benne a dolog?)

Figyelt kérdés

Sosem akart elkötelezödni senki mellett,egyszerre több lányt tartott,és mindig hangsulyozta hogy a hideg rázza az elkötelezödestöl.

Nyáron azonban váltott,és elkezdett közeledni udvarolni.hirtelen komoly kapcsolatot akart velem..

Tudtam hogy ilyen nincs,hogy nem változik ilyen gyorsan egy szilárd vélemény,mondtam ez biztos csak fellángolás.

De aztán teltek a hetek/honapok és elhittem neki mindent,szerelmes lettem,és örültem hogy végre ö majd más lesz...

Aztán a végén kihátrákt,azr mondta maradjunk barátok.

Én meg semmit nem értek,konkrét magyarázatot se kaptam.csak annyit elmult a szerelem 1ik naprol a másikra.

Mi történhetett?:(



2021. okt. 7. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért mondtad, hogy szerettelek?
2021. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a megérzésed. Sajnálom! ☹️
2021. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lefekudtetek? mert lehet erre ment ki reszerol a dolog, aztan utana mar nem volt erdekes.
2021. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ti most jártatok?
2021. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart dugni. Remélem azért nem adtad be két szép szóra a derekadat. Sajnálom, visszaélt az érzelmeiddel.
2021. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eh....🙄🙄🙄

Az egyik legnagyobb hiba, amit nők elkövetnek, hogy azt hiszik, egy férfi hirtelen az ő kedvükért megváltozik, komolyat akar. Hangsúlyozom, LEHET ilyen, de nem ilyen éles váltással, meg nem az olyanokból lesznek a hűségesek, akik korábban több nőt "tartottak". Sajnálom, hogy visszaélt veled, remélem nem feküdtetek le egyből.


F

2021. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"és mindig hangsulyozta hogy a hideg rázza az elkötelezödestöl."


Szerinted azoknak a lányoknak, akiket hülyített? Nekik inkább azt mondta, hogy szerelmes beléjük és megváltozik. Mint ahogy neked is :D

2021. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Atvert, mert eszrevette rajtad a nyitottsagot. Nem baratkoznek szelhamosokkal.
2021. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!