Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj néha ennyire ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj néha ennyire ha valaki olyan lép ki az életünkből aki fontos volt?

Figyelt kérdés

Nem voltam régen ilyen ember ,mármint a huszas éveimben nem érintett volna ez meg ennyire.


Adott egy nő akit megismertem, sokáig beszélgettünk ,több mint fél évig, de már előtte is ismertem, sajnos idővel beleszerettem ,nem is értettem magam mert nem is az esetem, mivel őszinte volt velem amikor dumáltunk én is azt éreztem hogy őszintének kell lennem vele, sokmindenről beszélgettünk,

Bevallottam neki hogy többet érzek iránta ,tudta addig is hogy bejön nekem mégsem szakította meg a kapcsolatot velem, amikor bevallottam hogy hogyan érzek iránta azt mondta hogy ne beszéljünk,


Persze megértem és nem is írtam azóta neki de nagyon hiányzik valamiért, nem tudom elfelejteni pedig már nem is láttam egy jó pár hónapja


Egyszerűen nem értem magam, hiányzik mint ember és mint nő, hazudok ha azt mondom hogy nem vonzódtam hozzá testileg is mert igen, de ez más, amikor a szemébe néztem mindíg éreztem egy kis megnyugvást ,szeretetet és odafigyelést,az őszintesége felém nagyon jól esett még akkor is ha olyan dolgot mondott ami nem kedves vagy kritikus


Folyamatosan hiányzik és féltem,ez jóval több mint szimpla föllángolás, én is azt hittem az elején ezért nem mondtam el neki hogy mit érzek,biztos akartam lenni benne hogy többről van szó és nem csak egy föllángolás.


Ismerősök maradtunk csak nem beszélünk, nincs semmi tiltás vagy hasonló


Nem tudom hogy mit kellene tennem, idővel ez elmúlik vagy töröljem ,esetleg próbáljam megbeszélni vele?


Ti mit tennétek?



2021. okt. 8. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert fontos volt.
2021. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy fontos volt, úgy érzem azért is mert az életemben egy olyan ponthoz értem amikor szeretnék változtatni azon ami eddig volt, és ő ebben szerepet játszott, sokat beszéltünk a változásról és segítettünk a másiknak, támogattuk egymást
2021. okt. 8. 19:14
 3/16 anonim ***** válasza:

ha ő azt mondta, hogy ne beszéljetek, miután vallottál neki, akkor ez nem kölcsönös, és felesleges róla ábrándozni.

neked van párod vagy neki volt/van?

2021. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát most jelenleg van egy férfi az életében
2021. okt. 8. 20:08
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
akkor felejtős
2021. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt tudom,csak nehéz, és pont az életem egy olyan szakaszában vesztem el amikor pont hogy egy olyan emberre lenne szükségem ,nem hogy elveszíteni

Szerintetek töröljem

2021. okt. 8. 20:15
 7/16 anonim ***** válasza:
A saját időd vesztegeted
2021. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sokaig huztad az idot amig vallottal, netan idokozben volt is valakid, ez is lehet egy ok.
2021. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Probald megbeszelni vele, hogy o mit erzett irantad.
2021. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem volt senki sem az alatt az idő alatt ,talán féltem igen,ezzel elvesztettem sok időt és még így a padlóra is kerültem ,hozzá teszem nekem elég nehezen megy a változás általában ,nehezen lépek ki a komfort zónából és ilyenkor mindent újra értékelek, van hogy munkahelyet váltok, és egészen más lesz a személyiségem
2021. okt. 8. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!