Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy biszexuális pasi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális pasi legyen őszinte a heteró nőkkel?

Figyelt kérdés

Ha egy biszexuális pasi megdugott korábban kb. 30 pasit, és most szeretne egy kicsit a nőkkel lenni, elmondja, hogy korábban mivel múlatta az időt?


Vaaaagy... A nők undorítónak fogja találni. Szóval jobb hazudni a nőnek, hogy pl. "szingli vagyok 6 hónapja"?


2021. okt. 12. 23:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Hát...Az alapból undorító, ha trükkökkel szerzel meg valakit, akinek lehet nem kellenél, ha tudná ki vagy.Ez igazából csak téged minősít, ha ez szerinted rendben van.Keress olyat, akit nem zavar, hogy biszex vagy.
2021. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%

mindenképp mindenkor ajánlott az őszinteség.


és igen, lesznek akik emiatt elhajtanak.

nem feltétlenül azért mert homofóbok... én lmbtq-aktivista vagyok heteró nőként, szval mindig kiállok mellettük.


de nem kezdenék biszex sráccal, mert túl nagy az egészségügyi kockázata.

hiv-fertőzés, hpv, bármi.

plusz a kapcsolat stabilitását kikezdheti, h. rapszodikusabbak a biszexek a választásaikban.

most kicsit nőkkel vagytok, aztán megint férfit kívántok, majd megint nők után vágytok...

2021. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Nálam pl. kizáró ok lenne, mert én nem tudnék így férfiként a páromra nézni, de ez az én preferenciám. Szerintem az őszinteség mindig jobb, biztos lesz olyan lány akit nem zavar, másokat meg megkímélsz attól hogy csalódjanak.
2021. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Nos, ha elhajtás, akkor senki sem lesz olyan hülye, hogy elmondja.


Akkor nem kell arról tudnj, hogy hány pasi lett előtte megdugva. Amiről nem tud, az nem fáj.


Szó sem lehet semmilyen elmondásról ebben az esetben!

2021. okt. 13. 00:02
 5/39 anonim ***** válasza:
63%
A bi pasasok korral atmennek homoba rendszerint.
2021. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
59%
Ha szeretnélek, én beléd látnék. Úgy is tudnám, ha nem mondod el.
2021. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Bocs kérdező, szerintem te a biszexualitásodtól függetlenül egy erkölcstelen ember vagy.Úgy írsz az emberi kapcsolatokról, mint egy pszichopata állat.Múlatni az időt, meg kicsit lenni nőkkel is?Ez csak egy szabadidős tevékenység?Ráadásul hazudnál is, csak hogy szexhez juss, ami semmit nem jelent egyébként számodra?Neked egy bajod a sok közül, hogy biszex vagy.
2021. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon taszító a hozzáállásod kérdező. Az ilyen embereket jobb elkerülni mindentéren és nem azért mert bi vagy, hanem mert hazug és sunyi🤯
2021. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%
4 Ha utólag szereznék erről tudomást, hogy valaki ezt merészelte velem tenni, úgy elverettetném, hogy átértékelné a hátra levő életét.De ezt halál komolyan mondom.
2021. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#10


Olvasd el a BTK-t, hogy mi várna rád ezért.

2021. okt. 13. 00:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!