Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon jó esélyekkel indulok nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jó esélyekkel indulok nála?

Figyelt kérdés

Ha egyik osztálytársammal elkezdtünk beszélni (ő lány,én fiú) és eddig nem igazán beszéltünk, (soha) viszont ma elkezdtünk és sok közös van bennünk és azt vettem észre, hogy sokszor keresi a szemkontaktust velem,mosolyog rám és meg is említette, hogy nincs senkije..


Tudom, tudom.. ez még nem jelent így semmit, főleg az 1. Napon, de azért ezek jó jelek,nem?


Egyébként olyan a lány, hogy vagy bír valakit vagy utál.. és ki is mutatja mindíg..



2021. okt. 15. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, valószínűleg van nála esélyed!
Igen, biztosan van nála esélyed!
Nem, nincs nála esélyed!
Nem valószínű, hogy van nála esélyed.
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Udvarolj neki és kiderül. Félsz valamitől?
2021. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Nem félek:)


Azt csinálom. :)

2021. okt. 15. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem félsz minek a megerősítő szavazàs?
2021. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Hogy legyen mit kérdezned. :)
2021. okt. 15. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél esélyed van, fölösleges bizonytalankodni, ha nem akar semmit majd tudtodra adja.
2021. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy neked legyen mit kérdezned!
2021. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Amig fel nem tűnik egy fuckboy aki leszarja addig érdekes lehetsz
2021. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Nyugi ő pont hála isten kihányja a fu@ckboyokat :)
2021. okt. 15. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Perszepersze ismerjük ezt aztán valahogy mindig az van h az elérhetetlen rosszfiú viszi a primet mmmmindig.
2021. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Neked nem TUDNOD KELL, hogy jó esélyekkel indulsz-e nála, hanem TENNI RÓLA, hogy jó esélyekkel indulj nála.
2021. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!