Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régebben visszautasítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben visszautasítottam, de most nagyon tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval nagy vonalakban annyi hogy van egy srác aki évekkel ezelőtt próbálkozott, de nekem ő akkor még nem tetszett, nem is ismertem igazán viszont volt valaki más akibe szerelmes voltam és vele jöttem össze, őt pedig visszautasítottam. Ennek ellenére azóta is találkozunk viszonylag sokszor (közös a baráti társaságunk) és szerencsére jóban tudtunk maradni, de hallottam mástól, hogy nagyon kikészült ettől annó és később is feljött benne.

Többször amikor találkoztunk azt éreztem, hogy érzek iránta valamit, de eddig nem voltam benne biztos. Viszont nemrég volt egy buli ahol összefutottunk és sokat táncoltunk, azóta már biztos vagyok benne.

Azt tudni kell róla, hogy nagyon kevés önbizalma van (erre nyilván én is rásegítettem) és tudom hogy nem merne kezdeményezni azok után ami történt (mások is ezt mondják). Az jó ötlet, hogy bocsánatot kérek tőle amiatt ami régen volt és elmondom neki hogy sajnálom hogy akkor még nem ismertem igazán?



2021. okt. 16. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Igen, jó ötlet. Csak őszintén,egyenesen.
2021. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Szoval regebben elkuldted a betahimet, hogy valami alfaval kefelhess. Kozben megoregedtel es rajottel hogy mostmar biztonsagra es nem kalandra vagysz. Megerdemled, hogy elhajtson a phaszba.
2021. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd el te valahova és hja csak őszintén.
2021. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha tancoltatok, akkor van eselyed
2021. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha akkor nem kellett, most miért érzel máshogy, ő változott meg, láttad esetleg más nőkkel és ez indított be benned vmit?


Tényleg kíváncsi vagyok.

2021. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!