Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasi szemmel ez az üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi szemmel ez az üzenet nektek mit mondana?

Figyelt kérdés
...egész végig csak arra tudtam gondolni hogy felülök egy vonatra és lemegyek hozzád megölelgetni mert utálom hogy szomorú vagy...de szeretem hogy ilyen barát félék vagyunk(ha azok vagyunk)és nem is akarom hogy ez változzon ...

2021. okt. 29. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
azt hogy ez a pasi maga a toxic fogalom megtestesülése
2021. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alessandro10 ***** válasza:
80%
Szerelmes, csak fél tőle, hogy ha elutasítást kap akkor vége mindennek. Így inkább próbál barát maradni, de az érzései attól komolyabbak.
2021. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Az hogy vegyen return jegyet😆


Figyi màr, # szerelem kontra baràtsàg ?


Én pont a kettes ellentetjèt làtom.

Szerintem csak a baràtzónàs pozíciódat erősíti.

Ha jelentenèl neki valamit, akkor nem simogatni menne fel, nem vagy kiskutya

2021. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy az egész szöveg az utolsó feléért lett valójában megírva: "nem is akarom hogy ez változzon ..."
2021. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha pasi írta akkor a #2-esnél a pont, nagyon pedálozna és nagyon is akarná hogy legyen köztetek valami de fél attól hogy kosarat kap. Totál bizonytalan magában és valami visszajelzésre várt, hogy gyere, meg akár lehet is köztetek valami - na akkor szélsebesen repesztene.

Ha nő írta akkor azt jelenti vonzódik hozzád, de bizonytalan mit reagálsz.

2021. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ne ezt írd. Simán, normálisan közöld, a helyzetet, és hogy te mit szeretnél. Tehát ez az alap.

Utána ő dönteni fog.

Ha úgy alakul a beszélgetés, akkor ez a nyálas rész is remekül jöhet, viszont ez csak máz, ezzel önmagában nem kezdheted.

2021. okt. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szerintem ez függ milyen helyzetben lett írva és kinek, mert ha ilyen stílusban írnék eltudnám képzelni hogy mind az exemnek és a lánynak aki bejön ezt elküldöm és akkor a "de szeretem hogy ilyen barát félék vagyunk(ha azok vagyunk)és nem is akarom hogy ez változzon" teljesen más jelentést kap, ha az exemnek küldöm (akivel jóban vagyok) akkor azért mondanám mert remélem barátok vagyunk és mert Isten ments nehogy több legyen köztünk nem akarom hogy szomorú legyen de nem akarol vele együtt lenni

míg ha a lánynak aki tetszik küldeném pont az ellentettje lenne mivel eléggé kapcsolat közelben állunk de még nincs semmi szóval teljesen 0 ötletünk van mi lesz így meg logikus mert persze hogy reménykedem abban hogy majd több lesz és nem csak barát

2021. okt. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
ez azt jelenti hogy fordított pszichológiát alkalmazott a férfi és valójában azt az érzést akarta a nőben előhozni, hogy többet akarjon mint barátság..
2021. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!