Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj hogyha szexinek találom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogyha szexinek találom a teltebb nőket?

Figyelt kérdés
Régebben a barátnőm nagyon sokat sportolt, emiatt nagyon vékony és izmos volt. Viszont egy baleset miatt abba kellett hagynia. Most sem kövér, viszont felszedett egykét kilót és nőttek a mellei, kicsit szélesebb lett a csipője. A hasa még mindig lapos, de már nem kockás és a combjai is szép formásak lettek. Rájöttem, hogy így sokkal dögösebbnek találom. Fura hogy jobban tetszik egy teltebb nő mint egy vékony? Velem van a baj?

2021. nov. 1. 15:17
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
92%
Nem fura, van ilyen is.
2021. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Akkor? Annyit mondok: Jó az ízlésed, Sir! :)))
2021. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy baj, az ott kezdődne, ha az itt ámokfutóskodó 150kg+ nőkre bukó férfi lennél.

Az, hogy szexinek találsz egy normál alkatú nőt, az a világ legtermészetesebb dolga.

2021. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
az gáz, h. többes számban tetted fel a kérdést, miközben leírtad, h. bnőd van.
2021. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Miért lenne fura?
2021. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 mert ha van barátnőm az összes többi nőt tartsam rondának? Amennyiben nem sikerült vona elsőre megértened kérlek olvasd el megint a kérdést, mert abból egyértelműen kiderül hogy a barátnőmre vonatkozott.
2021. nov. 1. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a 100+ pasik tetszenek súlyban. És nem érzem magam debilnek
2021. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És korábban sosem vetted észre, hogy megakad a szemed egy-egy szélesebb combon, feneken? Vagy azelőtt tényleg csak a fitneszladyket vetted észre? Érdekes. De amúgy nem baj, rengeteg férfinak bejön, ha nem csupa atletikus izom a nő, hanem van rajta némi kerekded puhaság (és itt még mindig nem kimondott kövérségről beszélünk). A kettő között értelmetlen bármilyen értékbeli vagy esztétikai sorrendet felállítani, mindkettőnek megvan a szépsége. Mintha arról lenne szó, hogy a szőkék jobbak-e vagy a barnák. Nehogy már azt szégyelld, hogy a barátnődön lett vagy plusz 3 kiló, és neked mégis tetszik.
2021. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 régóta vagyok együtt a barátnőmmel és őt mindig is kívánatosnak láttam, ezért nem igazán gondolkodtam azon hogy más nők vonzóak-e nekem. Ha az utcán láttam is valakit akit csinosnak találtam, akkor sem nagyon gondolkodtam azon mi tetszik rajta.
2021. nov. 1. 22:23
 10/10 anonim válasza:
Aki tetszik az tetszik, ne a mások véleménye határozzon meg eben
2021. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!