Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlzottan féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzottan féltékeny vagyok, vagy ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Kolléganőm, és a párom sem vette észre, hogy a helyiségbe léptem, és azt láttam, hogy barátom nagyon közel áll a nőhöz, és mosolyognak mindketten. Aztán a nő elég bizalmas közvetlenséggel leporolgatta barátom ingét egy részén. Biztos piszkos volt, nem tudom... Túlzottan aggódom? Amikor odamentem akkor sem zavartatta magát a nő, csak barátom lépett tőle egy kicsit távolabb.

Minek fogdossa? Jogos hogy ez zavar?



2021. nov. 14. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Tépd meg a haját a rib*ncnak, a pasidnak meg keverj le egy pofont!
2021. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem a tulajdonod. 1-es. A cigány soron biztos menő lennél ezzel a megoldással, csak az a baj, hogy erőszakkal nem megoldást hozol, hanem ellenállást. Vagy bajt a nyakadra.


Mindenkit meg kell hagyni a saját életében, úgy is azzal bizonyít a leghitelesebben. Majd eldöntöd hogy kell-e ez neked vagy sem.

2021. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
A pároddal nem tudom, mi van, simán lehet, hogy bem tudta ő sem, hogy reagáljon. De ez a ringyó nem ismeri a szabályokat az fix. Nem a te dolgod rendet rakni, de ettől függetlenül ez a pitsa nem tisztel téged és erősen keresi a határokat a párodnál...
2021. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem minimum pippancsd le ennek a nőnek a fasziját, hogy egál legyen.
2021. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, jogos!

Koptasd le a nőt a pasidról.

A padidnak meg beszélj a fejével, ha te kellesz neki akkor ne más nőkkel flörtöljön.

2022. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!