Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz gondolataim vannak ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz gondolataim vannak ex barátnők vegett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymast. Ő idősebb nálam 13 évvel. És előtte nekem volt 2 komolyabb kapcsolatom. Neki viszont 5. Eleinte mikor beszelt a kapcsolatairol mondta hogy ő egy érzékeny férfi, es nagyon tud szeretni. De volt neki egy barátnője akit ő hagyott el, de megis őt szerette a legjobban, es pszichiaterhez is jart, reszben ezert is. A facejan az utolso ket baratnoivel voltak fenykepei ami fel ev utan elkezdett zavarni, es megkertem ra hogy torolje le, először az volt a valasza hogy nem tudja hogy kell, aztan letorolte. De volt par olyan kep ami alá irt ő is hogy szeretlek. Vagy olyan kep ami alatt becezgette őket. Es az en kepeim ala nem szokott írni :( cseppet rosszulbis esik. Es a keves önbizalmam végett sokat sirok es ugy erzem nem vagyok neki annyira jo mint az exei voltak

Pedig ő eleg gyakran mondja nekem hogy ennyire meg nem szeretet senkit.

De megis zavar és rossz érzés latni az exeit

Van fenykep albumja is roluk, elteve a szekrenybe egy kis dobozba. Azt mondta hogy neki ez emlek csak. De megis faj hogy megtartotta.

2hete vannak ilyen gondolataim hogy nem vagyok eleg jo és ők jobbak voltak nalam. Jobban szerette őket. Nem tudom hogy küzdjem le.

Léci segítsetek, nem mondtam ezt senkinek meg 😢



2021. nov. 16. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ezt szerintem ilyen nyíltan kellene veled is kezelned. A párod és ha szeret téged, akkor a lelkivilágod, az érzéseid fontosak neki.

Adhatunk mi itt tanácsokat, de a legjobb és legtisztább megoldás az lenne, ha ezt jelznéd neki.


Annyit tudnék tanácsolni, hogy az emlékeket azért ne dobasd ki vele. Ha nem nézegeti a képeket, akkor az tényleg csak emlék. Nekem is vannak így eltéve fotóim, de sose nyúltam hozzájuk, mégis megválni nem tudnék tőlük.

2021. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak igaza van, ez csak emlék. Most veled van, nem velük. Nem véletlen exbarátnők, ugyanis valami miatt nem működött a kapcsolatuk.

Ha boldog a kapcsolatod ne akarj problémát generálni.

A férjemnek is vannak exei, ő is őrizget tárgyakat, leveleket tőlük. Tiszteletben tartom, az ő tulajdona, ő rendelkezik felettük.

Az internet meg... jobb lenne, ha nem lenne. Sok embert tett már tönkre az, ami ott megy.

Nem kell vele foglalkozni.

Bár tudom a féltékeny lelkednek nem elég ez a pár sor, amit írtam, ezért javaslok pszichológust az önbizalomhiányod miatt.

2021. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell leküzdeni, ez jelen van a többség életében életében, csak azon kell dolgozni, hogy ne váljon kórossá a saját mentális egészséged érdekében.

Mikor először pikáns filmet láttok a szerelmeddel és a főszereplőnő melle tökéletes és kiguvadt szemekkel nézi a fiú, és eszedbejut, hogy a tieidet sosem becézgeti, amikor látod, hogy a régi lány barátjával meghitt még mindig a barátságuk, amikor esetleg elvált férfival lesz kapcsolatod és a férfi elvárja, hogy élete női legyenek jóba vagy a közös gyerek miatt te magad is úgy érzed, hogy nem lenne helyes távolságot tartani, mikor a szomszédba "jónő" költözik és a párod folyton keresi az alkalmat egy kis beszélgetésre, én önként segítséget ajánlgat, szóval jönnek ezek szépen sorban.

Ugyanakkor ha a te múltadból előkerül egy kedves fiú vagy már férfi, duzzogástól az őrjöngésig terjed a skála amit képesek előadni :D Fura lény az ember.

2021. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺️ jártam már en is pszichiaterhez panikroham, depi és onbizalomhiany vegett de nem igazán segitett az utobin :( igyekszem elterelni a gondolataim, csak tulsagosan szeretem őt és felek hogy nem vagyok neki eleg jo, vagy nem leszek
2021. nov. 16. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nincs önbizalmad azt magadban kell kezelned és a barátod viselkedésének ehhez semmi köze. Az élet ezer más területén és a fejedben kell változtatnod magadnak a dolgaidon.
2021. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Miatt! Könyörgöm, miatt!
2021. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"felek hogy nem vagyok neki eleg jo, vagy nem leszek"

Téged szeret, veled van, örülj neki! És mindig csak előre nézz!

2021. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!