Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, fiatal korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiatal korotokban volt olyan női film, sorozat karakter, akibe bele voltatok habarodva?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban nekem Hermione Granger volt az.

Nekem az tetszett benne hogy vonzó volt, intelligens, komoly stb.


Nektek volt ilyen?


2021. nov. 25. 12:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%

#19 Palvin Barbit ezen a fotón inkább mondanám átlagosnak.

de hát nem véletlen mondják, hogy ízlésen nem lehet vitatkozni

2021. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, rengeteg 😀 Nézzük a legjelentősebbeket:


Pár kommenttel előrébb említették már például Xenát, nekem azt hiszem, hogy ő volt az első "filmes szerelmem", még ovisként. Kicsivel utána, kisikolásként jött Rachel Blakely, azaz Az elveszett világ c. sorozat Marguerite-e. Mindkettőjükben az a tulajdonságuk fogott meg, hogy elsőre marcona, mogorva karaktereknek tűnnek, de a felszín alatt ott lapul bennük a női gyöngédség és gondoskodó jellem, csak épp nem mutatják meg ezt az oldalukat akárkinek.

Pár évvel később, az általános iskola közepén jött A csacska angyal szappanopera, és benne Flor karaktere. Ő meg pont azzal varázsolt el, hogy áradt belőle a pozitivitás, a naiv vidámság, és a szeretet mindenki felé, egyszerűen tündéri volt, ahogy babusgatott maga körül mindenkit 😀 Meg persze a színésznő is nagyon szép volt.

Vele párhuzamosan habarodtam bele a Lost c. sorozat Kate-jébe. Nála is a Xena-Marguerite hatás érvényesült leginkább, plusz Evangeline Lilly az első részekben abban a fehér trikóban... ahhhwww!! 😍😍😍 Ha nem lett volna egyértelmű, ez már abban a korban volt, amikor kezdett ébredezni bennem a szexualitás 😄

Ja, és hát ki ne felejtsem a Bűbájos boszorkák eredeti, három tagját. Nehéz közülük best offot választani, mert mindhárman nagyon vonzóak voltak, de talán Prue karaktere, azaz Shannen Doherty dobogtatta meg leginkább a pici szívem.

Ők voltak a leginkább meghatározóak a gyerekkoromból, a továbbiakban pedig következzék egy nyers felsorolás a "futottak még" kategóriából:


- Padmé Amidala (Natalie Portman)

- Lynette Scavo (Felicity Huffman)

- Monica Geller (Courtney Cox)

- Hermione Granger (Emma Watson)

- Arwen (Liv Tyler)

2021. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
evirevil jól meg dugtam volna.. pedig 10 éves voltam..
2021. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!