Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól gondolom hogy egyes nők,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy egyes nők,a béta incelek miatt,olyan elszálltak? Már az iskolákban ők viszik a lány táskáját, később munkahelyen elvégzik a nő munkáját,tipikus megalkuvó pozíciót vesznek fel.Szinte a nő előtt hajlonganak,a pénzüket is rájuk költik.

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam soha, hogy valaki vigye a lány cuccait, csak amcsi filmekben.
2021. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Miert baj az,h az igenyes vezeto pozicioban levo szep nok a beta szolgalelku pasikra buknak??
2021. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

1


Én sem láttam soha, pedig a 6. évemet töltöm ugyan abban a közép suliban. Érettségi utáni szak, idén végzek.


De semmi ilyesmit nem láttam soha.. :D

2021. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ma is új kifejezést tanúltam. Béta-Incel.
2021. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hol végzik el a férfiak a nők munkáját? Légyszi, írd meg, hogy oda tudjak jelentkezni, mert eddig sosem dolgozott senki helyettem, jó lenne kipróbálni...
2021. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös.Azokra értem akik önként felajánlják.Azt hiszik hogy ezzel majd férfiként tekintenek rájuk.
2021. dec. 5. 18:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lenne, ha valaki elvégezné helyettem a munkám. :D Csakhogy ilyen soha nem történt.
2021. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vesztek ennyi baromságot?
2021. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol láttál ilyet?
2021. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan ismerőseim, (többen közülük nálam is próbálkoztak,) akik igyekeznek mindenben alárendelni magukat a kiszemelt lánynak. Mind párkapcsolatban van, többen közülük már házasok 25-30 éves korosztály. Most akkor ők béta incelek? (Milyen az alfa incel?)
2021. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!