Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeretnék transznemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretnék transznemű emberrel párkapcsolatot akkor transzfób vagyok?

Figyelt kérdés

Én heteró nő vagyok és azért merült fel bennem a kérdés, mert mostanában kicsit túl sokat lógok social medián és többször szembesültem azzal a véleménnyel, hogy a ha ilyen társkeresési preferenciáid vannak az kirekesztő.

Én nem gondolom, hogy az lenne, vagy hogy probléma lenne, ha valaki nem kezdene túlsúlyos, dohányos, hívő-nem hívő stb. emberrel.



2021. dec. 6. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy emberileg hogy viszonyulsz hozzájuk? Barátkoznál eggyel?


Ha igen, és amúgy úgy kezeled őket, mint bárki mást, akkor nem vagy az.


A párkapcsolat mindenkinek egyéni döntése, ha te nem preferálod őket, akkor ez van.

2021. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy. Szerintem ha kilépsz a való életbe, és megkerdezel bárkit, akkor senki sem fogja azt mondani, hogy az vagy.

Ez az egész nonszensz csak tiktokon létezik és olyan gyerekek találták ki, akiknek 99% hogy még sosem volt részük kapcsolatban.

2021. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy transzfób ettől, ahogy rasszista se ha nem akarsz más bőrszínűvel lenni csak online szokták nyomni ezt a hülyeséget nagy erővel és nekem volt már 1-2 transznemű akit elutasítottam és normálisam fogadták nem az hogy transzfób vagyok
2021. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre a baromságra találták ki a "super straight" szexuális identitást.

Egyébként meg, nem teljesen mindegy, hogy mit gondol 1-2 hülye facebookon?

2021. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy az, de ha az lennél is, ne foglalkozz vele! Normális vagy, és ez a lényeg!!!
2021. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy.Ez csak egy erőszakos propaganda.Ők sem akarnak még csak a hozzájuk hasonlókkal sem együtt lenni, bezzeg a heteróktól elvárnák.Pont ezért beszélnek ilyen hülyeségeket.
2021. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy transzfób, egyszerűen csak nem vonzódsz hozzájuk. Ha viszolyognál, a közelükben koszosnak és undorítónak éreznéd akár magad, akár őket, akkor lennél transzfób.
2021. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem, normális vagy.

Aki vonzódok valakihez, aki önként megnyomorítja a testét, az soha, de soha nem fér bele a normál emberi lét kereteibe.


Köztünk szólva nagyon tanulságos utána olvasni, hogy a nemi átalakítás után milyen extra problémák jelennek meg (folyamatosan benőni próbáló vagina, ami igazából csak egy nyílt seb, soha nem működő pénisz, ami leesik magától és kezelni kell folyamatosan). Nem csoda, hogy az átalakítás után többen öngyilkosok, mint előtte.


Ehhez a gusztustalan idiótasághoz vonzódni beteges, az egyetlen természetes reakció az undor.

2021. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak preferenciái, ez teljesen természetes, nem kötelező bárkihez vonzódnod vagy akárcsak barátkozni. Ha te csak szőke zenbuddhista párt keresel, az még nem rettegés mindenki mástól. Ennyire azért nem kell mindent kicsavarni :) Ha valaki ezt elítéli, na az fóbiás és előítéletes. Elég sok magát nagyon liberálisnak hívő és valló egyén gerjeszti a közbűntudatot mindenféle bölcsességeket puffogtatva az elfogadásról, miközben egyes kultúrákat, közösségeket meg ismeret nélkül elítél.
2021. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon még a többség nem hív annak emiatt, de sajnos vannak nyugati országok, ahol már annak számítanál több ember szemében, mint ahányéban nem.
2021. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!