Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan szerelem, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szerelem, amikor nem számít egyáltalán a pénz ?

Figyelt kérdés

Hónapok óta gyötrődök, nem tudok mit tenni szeretem de ez így kínszenvedés. Hozzáteszem én sem voltam soha gazdag de annyira szegény sem, mint ő/ő és a családja. Hogy ha tüzelőt kell venni akkor másra alig marad stb. Nem várok el drága ajándékokat meg semmi ilyesmit! És úgy szeretnék segíteni rajta de nemtudok.

Most valahogy ahogy jön az ünnep csak gyötör és bánt az egész.

Miota fűteni kell együtt sem tudunk aludni csak nagyon ritkán , mert naluk csak egy szobát fűtenek én meg nem akarok az anyjáékkal aludni mert az milyen már úgy. Nálunk meg ha csak szabadnapjan tud itt aludni ha nem kell mennie reggel dolgozni , mert innen nincs busz amivel beérne.

Minden olyan csillogó ragyogó mindenki olyan boldog csak az én szerelmem árnyékolja be ez a nyomorúság.


2021. dec. 6. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Amiben a nő még 15-20-huszonpár éves. És nyilván ott sem minden nőnél, de vannak olyanok. Közülük még sokan tudnak a személyiséghez és kinézethez vonzódni magában, a pénz nem játszik úgy szerepet.
2021. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Persze mikor mindkettő csóró sorry ilyen a valóélet
2021. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Innen szép nyerni. Most kitartotok egymás mellett és ketten felemelkedtek.

Vagy lehúz az ő szinjükre. Bocsánat,de te is tudod,hogy "mutasd a barátaid megmondom a jövőt"

Hogyha állandóan csak panaszkodik és szenved előbb utóbb a te energiáidat is elfogyasztja és mélyrepülést vesz a szociális életed. Gondolom fiatal vagy még. Most előtted a jövő. Ne ragadj le abban amiben nem érzed jól magad.

Szerintem meg most ünnepek előtt mond meg neki,hogy úgyérzed többet érdemel, te nemtudod megadni amire szüksége van. Erőszakkal el kell lökd magadtól mert sosem szabadulsz tőle,ha nincs busz akkor kicsi faluban laksz vagyis nincs sok választás.

Hosszútavon ottragadsz és az egész életed arról fog szólni,hogy támogatod őt és a családját.

Én is jártam hasonló cipőben. Szuper csaj volt,de folyamatosan támogatni kellett az anyját, és hidd el minél több a pénz annál jobban elszáll az agyuk sajnos az embereknek akiknek nem volt addig😐

2021. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne.Közös életet viszont nem akar senki olyannal, akivel csak a nyomor vár rá.
2021. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 Én vagyok a nő a storyban.
2021. dec. 6. 12:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem és nagyon bánt ez az egész helyzet , de annyit én se keresek, hogy meg tudjam oldani mindkettőnk dolgait belőle nekem is kell haza is adnom valamennyit meg vannak költségeim. Néha annyira fáj ez.
2021. dec. 6. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem számít a pasi fizetése. Mert ha mindketten keveset keresünk is, ketten együtt annyit biztosan, hogy ki tudjunk venni egy albit, és megéljünk. Onnan meg lehet fejlődni, jobb munkát keresni.

Viszont olyannal nem lennék együtt, aki azt a keveset is elszórja, nem velem tervez belőle, hanem önti az életképtelen családjába. Más munkaképes ember nincs náluk? Nem tudnátok ti ketten összeköltözni, a többiek meg oldják meg? (Dolgozzanak, költözzenek kisebb házba, adják ki a felesleges szobákat.)

Szóval nálam a 0 anyagi helyzet nem akadály, viszont mikor ez már mínuszba megy valami miatt (jelen esetben a családja), akkor offos a kapcsolat, nem vagyok Teréz anya.

2021. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 Összeköltözni nemtudunk, csak ha egyikünk munkahelyet váltana ezt meg így a vírus alatt meg a bizonytalan időkben nem szeretnénk egyenlőre. Sajnos nélküle ha nem is éhen halnának de nagyon nagy gondjaik lennének a szüleinek. Falun nem tudjàk kiadni a szobákat vagy hasonlók. De azért azt sem helyénvaló, hogy élete végéig ne legyen senkivel önálló élete azért mert őket kell pénzelni.

Tehetetlen vagyok és nagyon bosszant.

2021. dec. 6. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs, minden nőnek számít a pénz.
2021. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 és mindenki másnak aki bejár a munkahelyére nap mint nap dolgozni.
2021. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!