Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Problémás dolog belemásztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás dolog belemásztam mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Röviden : bejelöltem egy férfit Facebookon, ismerős volt az arca.

Vissza jelölt irt beszélgettünk minden jol alakult köztünk több kellemes randi… szex ekkor még nem. Majd egyszer csak leültetett és elmondta, hogy nős. 30 éves a nő 28, most nyáron volt az esküvő.

azt mondja nem is akart ismerkedni de már belém szeretett és nem tudja kézben tartani a dolgokat.

Most mi legyen ? :(


2021. dec. 16. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne? Nős. Szerinted nem egyértelmű?
2021. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
94%

Ne találkozz vele.

De kérdésedből ítélve, inkább aláfekszel.

2021. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
86%
Hahaha.... Mennyi hülye.
2021. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Legyen eszed és küldd vissza a nője mellé, mielőtt jobban sérülsz.. és imádkozz hogy a te leendő férjed ne ilyen alak legyen.
2021. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb előbb kérdezz, utána feküdj!
2021. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

1 Belém szeretett —-nem egyértelmű ?

Én a hazugság miatt nem örülök csak ennek, mert nem volt korrekt ennyi ideig eltitkolni. Első kérdéseim egyike volt ,hogy van-e párja .

2021. dec. 16. 16:29
 7/74 A kérdező kommentje:

Kérdeztem csak épp ha nem az igazat mondja nem vagyok magàn nyomozó.

Most már nem élnek együtt ez tény.

2021. dec. 16. 16:30
 8/74 anonim ***** válasza:
90%
Normális embernek egy ilyen bejelentés egyet jelent azzal, hogy elköszön az illetőtől. A nem normális meg gyakorin lelkizik, miközben más férjével kavar.
2021. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom. Nekem nem kellene ilyem múlttal a pasas...
2021. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy akkor nem történt meg egy nagyadag leb4szással fűszerezett elbeszélgetés a csávóval.

Hát, talán kezdeti lépésnek szakíts meg vele minden kommunikációs lehetőséget. Tiltás FB-n, telón, stb...

Ha mégis megkeres valahogyan, akkor meg rendesen kiosztod, és teszel róla, hogy rosszul érezze magát.

Mást úgy sem tudsz tenni.

(Nem, a házasságát nem dúlod fel, mert az ilyen embereket jobb hagyni magukban örlődni, mint provokálni.)

Sok sikert a továbbiakhoz! :,D

2021. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!