Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Elutasított egy lány, aki szerettem, feltétel nélkül, neki csak egy közeli barát vagyok, de én egyszerűen többet érzek iránta..


Néha a szomorúságom átcsap dühbe, de azt tudom, hogy ez nem helyes



2021. dec. 18. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen indokkal utasított el? Biztos, hogy nincs esélyed?


Akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, úgy könnyebb lesz.

2021. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a testi vágyak hajtanak iránta, akkor az egy elég megtévesztő dolog.


(Hívők szerint létezik a kísértő személye a világban, az szokta becsapni az embereket a mohó, fékezhetetlen vágyak megtestesítésének formájában.) Hátha ez a gondolat segít egy kicsit jobban neked.


Mikor én kerültem ilyen "szerelmi" szívzűr ügyekbe, nekem az utóbbi időkben MINDEN ESETBEN a felesleges bálványimádás tudatosítása okozott enyhülést, megnyugvást, belső kitisztulást.


Próbálj meg valahogy megbékélni a tudattal, hogy a jelek szerint nem hozzád való. Nagyjából azonos korosztályúak lennétek?


El fogod tudni kerülni a jövőben vagy egy iskolába jártok/egy munkahelyen dolgoztok - és ezért elkerülhetetlen lenne a távolságtartás?

2021. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos rettentően nehéz lesz elfelejteni olyasvalakit akit nagyon szeretsz. Mindenről ő fog eszedbe jutni vagy előjönnek az emlékek ahol együtt töltöttétek el az időt mára pedig ő nincs melletted. Borzasztó tud lenni az a hianyérzet amit ő hátra hagy. És közben rájössz h. ezzel lehet őt is megbántod h. egyszerűen csak eltűnsz egyik napról a másikra az életéből, mert nem tudja az okát sem és magát hibáztatja. Aztán felmerül benned nagyon sokszor h. valójában tényleg nem érzett semmit vagy csak lehet ő is félt a saját érzéseitől?


Én megéltem mind a két részét, akkora fájdalom volt/van bennem és csalódottság. Olyan is volt h. hazudtam az illetőnek h. Nem tetszik/szeretem, mert nem akartam elveszíteni, de mégis elhagyott. És volt olyan személy is akit a mai napig nem tudom mit érzett valójában irántam, mert sajnos nem tudta kifejezni az érzéseit így nehéz volt rájönnöm h. mit is szeretne tőlem valójában.


De 1 szónak is 100 a vége a mai napig nem tudtam feldolgozni és szomorúsággal gondolok rájuk mind azokra akiket én utasítottam vissza és azokra is akik engem. Nagyon nehéz a felejtés és igazából csak megpróbáljuk túlélni ezt az időszakot. 😔

2021. dec. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs esélyed nála? Elé álltál és bevallottad neki őszintén mit érzel? Vagy csak leszűrted a viselkedéséből azt, hogy nincs esélyed nála, nem szerethet...
2021. dec. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!