Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan bele szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan bele szeretsz valakibe a szex földöntúli de nem lehettek egymáséi . Fel lehet ezt valaha is dolgozni ? Akinek sikerült hogyan tudta ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 éve vagyok házas van egy 4 éves kisfiam. Átlagos normál életünk van , egyszer fenn egyszer lenn de mondhatni normál. Idén nyáron megismerkedtem egy külföldi férfival egy szórakozóhelyen és úgy magával ragadott az egész , hogy első éjjel szexeltünk , ott megszűnt a világ.

Semmi név csere meg hasonlók mentem a dolgomra de nem tudtam kiverni a fejemből . Egy hét után véletlenül össze futottunk az utcán mert be akartam vonzani és sikerült is , tudatosan és szembe jött velem a kihalt utcán hajnalban . Kis beszélgetés és szex megint . Utána titokban találkozgattunk havi 1-2 alkalommal majd elköltözött a fővárosba mert doktornak tanul .

Meglátogattam a fővárosban és mondta van egy ajándéka számomra . Egy bélyeg volt . Elfeleztük és vmi nagyon spirituális egybe forrás alakult ki lelek legmélyebb bugyraiban. A szex vmi földöntúli élmény volt , leírhatatlan bár vele mindig az , de most a legjobb szex felszorozva 1 millióval . Szóval nem semmi dolgok történtek … azt hiszem soha el nem felejtem … mindig kísérteni fog mint egy szellem ez az egesz dolog . Túl magas lett a mérce … fogalmam sincs hogyan tudnám ezt feldolgozni vagy lehet e . Titokban kell tartanom egyrészt mindenki előtt , másrészt szerintem szegény srác sem tudja , hogy ennyire oda vagyok érte el sem merem mondani mert nem vagyok abban a helyzetben hisz fogalmam sincs mit érez irántam és megkérdezni sem merem , nem akarom elrontani az egészet azzal hogy érzelmekről beszélek vele , hisz én házas vagyok mégis mi a faszt akarok ? Igazából csak hálás vagyok istennek hogy az utamba sodorta de felek hosszútávon tönkre megyek ebbe.



2021. dec. 28. 12:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
"mégis mi a faszt akarok ?" igen, ez itt a kérdés
2021. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Engem mérhetetlenul lehozna az egészrol ha ez egyoldalu.


Nekem is volt foldontuli egy sraccal, de ő UGYANAZT érezte mint en. Azaz aztan teljesen rámfügött, keresett allandoan es hivott milliot voltunk egyutt, én meg rá.


Mintha bedrogoztunk volna. De nem. De teljes euforiaba estunk.



Ha vki olyan dolgokat amik bennem vannak(akár euforia, akár szerelem, bármi)nem él meg velem, bennem irto hamar elmulik, ha nem viszonzott. Es en azt latom nalatok is egyoldalu, a srácnak bőven elég az alkalmizás, nem is kapar, nem hal meg érted. Ez engem simán kiábrándítana.

2021. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
70%

*rámfügött

Aztán mi jártunk is meg komolyat is akar tolem

2021. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
0%
*függött
2021. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Aki évek óta csalja a férjét az egészen biztosan nem fog az lsd-s bélyeges kalandjairól a gyakorin értekezni. Unatkozunk, trolléga?
2021. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Nezd igy mintha te innál nem vagy józan, a másik meg teljesen tiszta.

Én még az ital adta hangulatrol is lejönnék

2021. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad. 4 éve meghoztál egy döntést és már nem csak saját magadért vagy felelős az elkövetkezendő 14 évben előre láthatóan. Nem értem minek mentél férjhez, hol nincsenek hullámvölgyek? Megoldást hoz a kefélés és a drogozás egy olyan emberrel akinek ürítésre jó vagy? Te sz..rul érzed magad? A férjed szerinted mit fog érezni, ha ez kiderülne? Ez a baj,gyerek fejjel házasodtál, fel sem fogtad mit jelent az eskütök, mert akkor nem félrekeféltél volna, hanem dolgoztál volna a férjeddel a kapcsolatotok jobbá tételén. Bármit teszel, úgy tedd, hogy a gyereked lelkivilága minimálisan sérüljön, szegény nem tehet róla hogy az anyja egy buta liba
2021. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, az LSD hogy került a hashtagek közé? :D

Szó sincs arról, hogy trollololo... izé, szóval lehet kevesebbet kéne nyalogatni a bélyegeket, és akkor kiderülne, hogy a csávóka annyira nem is nagy szám a szexben.

2021. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%

Aztán 4 év után vele is megunnád, mint a férjeddel.

Üdv. a valóságban.

47/N

2021. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%
Azt hozzátenném még, inkább élted volna ki magad házasság előtt, minthogy most játszd a buta tinit. Gondolkozz, egy külföldi orvostan hallgatónak biztos minden álma egy gyerekes anyuka lesz, és ez nem leszólás a gyerekes anyukák felé, de gondolj bele. Ha összejárogattatok, de semmi komoly téma meg jövőbeli kérdések nem merültek fel, csak a szex, nyilván nem érdekled semmi más szempontból, csak a szex, mert könnyen kapható voltál kalandozásra. Hosszútávon mit tudna nyújtani? Drogozás, szex? Egèszséges környezet egy gyereknek? Ne csak magadra gondolj, ne legyél önző. Csak veled jár össze? Gondolod? Azokután ahogy találkoztatok? Ne most kalandozz. Rosszul fejeztem ki magam, kalandozz a gyerekeddel ès a fèrjeddel, ne csússz le, ne menekülj. Később lehet megbánnád. Vele is beüthetnek később a szürkehétköznapok, és visszakézből csap majd le egy pofont a karma is.
2021. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!